Üsküdar Üniversitesi'nde tercih maratonu

Üsküdar Üniversitesi, tercihler döneminde de kapılarını öğrenci ve velilerine açıyor. Puanların açıklanmasının ardından öğrenci ve velilerde şimdi de tercih heyecanı yaşanıyor.

Üsküdar Üniversitesi'nde tercih maratonu

Üsküdar Üniversitesi, tercihler döneminde de kapılarını öğrenci ve velilerine açıyor. Puanların açıklanmasının ardından öğrenci ve velilerde şimdi de tercih heyecanı yaşanıyor.

Kendine uygun, doğru bölüm ve üniversiteyi seçmek isteyen adaylar, bugünlerde en doğru tercih için ter döküyor. Hal böyle olunca da sağlıklı rehberlik için adaylar Üsküdar Üniversitesine geliyor. Üsküdar Üniversitesi akademisyen ve uzmanları bu zorlu süreçte adaylara yalnız bırakmıyor. Onlara tam destek veriyor. Öğrenci ve velilerinin isteklerini bir bir dinliyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

En doğru bölüm ve üniversite seçimi için tüm alternatifleri değerlendiriyor. Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, rehberlik çalışmalarını farklı hizmetlerle sürdürüyor. Coğrafi uzaklıktan ötürü Üniversiteye gelemeyen öğrencileri unutmayan Üsküdar Üniversitesi telefonda rehberlik hizmetinde bulunuyor. Hafta içi her gece Ülke TV ekranlarında üniversitenin akademik kadrosunun katılımıyla program hazırlıyor. Adayların gelecek ve meslek seçimine ilişkin yaşadıkları kaygılarını gideriyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Rehberlik çalışmaları bununla da sınırlı kalmıyor. Adaylar bu süreçte akademik kadroyla da birebir görüşme imkânı buluyor. Tercih dönemine özel gerçekleştirilen “Hayat Tercihtir” seminerlerine katılabiliyor. Gelecek için önem taşıyan bu seminerlere katılan öğrenci ve velileri, hayati paylaşımları uzman ağızlardan ediniyor. Davranış sağlığı ve bilimleri alanında tam donanımlı ve her türlü bilgiye sahip uzmanlar yetiştirmek üzere yola çıkan Üsküdar Üniversitesi yeni eğitim öğretim yılında öğrenci alıyor. Geçmişten gelen klinik birikimiyle “Teknoloji ile ruh sağlığını birleştiren” ileri ve yeni yaklaşımlara öncülük etmeye hazırlanıyor. VİDEO HABER İÇİN… Şaban Özdemir(NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Tremor Hastalığının Tedavisinde Türkiye’de İlk Yerli Ürün geliyor. El titremesini önleyen bileklik tasarlandı! Bu bileklik ile el titremesi tarihe kar
  • Randevu Al