Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti

Başarılı Sinema Oyuncusu Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti.

Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti

Türk Sinemasının sevilen oyuncusu Turgay Tanülkü, Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Medya ve İletişim Kulübünün misafir ettiği Tanülkü, mesleğiyle ilgili öğrencilere önemli paylaşımlarda bulundu. Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşma Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğünün desteğiyle Medya ve İletişim Kulübünün organize ettiği etkinlikte öğrenciler sevilen oyuncuyla samimi dakikalar geçirdi.

Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti2 saat süren etkinlik video gösterimiyle başladı. Turgay Tanülkü'nün yaşadıkları, oyunları, fotoğraflarla gösterildi.

Tanülkü hayatında yaşadığı cezaevi serüvenini ve asıl mesleği olan tiyatro oyunculuğuna nasıl başladığını öğrencilerle paylaştı.

Dizilere çok önem vermediğini, para kazanmak için oynamak zorunda kaldığını belirten Tanülkü, kendisi için en önemli şeyin tiyatro oyunculuğu olduğunun söyledi.

Yaşamına dair paylaşımlarında gözyaşlarını tutamayan Tanülkü, insanların sevgi çemberi içinde birleşmeleri gerektiğini kaydetti.

Söyleşinin sonunda sevilen oyunca Tanülkü’ye İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör tarafından Hisseden Adam Heykeli verildi.

 ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Türkiye genelinde 7 bin 140 kişinin katıldığı çalışma ilginç sonuçlarıyla dikkat çekti. Araştırmaya göre gençler ve kadınlar daha yalnız.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010 ile 2015-2022 dönemleri Birleşmiş Milletler (BM) Uyuşturucu Kontrol Kurulu Üyesi ve önceki Başkanı P
  • Aileler Üniversitede Projesi, pilot uygulamanın ardından kapsamı genişletilerek “Kişilerarası Şiddetin Önlenmesi: Saydam Bakış” projesi ile Pendik ilç
  • Evliliğin gençler için ne ifade ettiği sorusuna katılımcı ülkeler genelinde yarıdan fazla katılımcı %58.6 oranla “Mutlu bir beraberlik” cevabını verdi
  • Üsküdar Üniversitesi araştırmacıları G20-N20 Konferansında çalışmalarını anlattı.
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Randevu Al