Deprem Travma Psikolojisi

Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti

Başarılı Sinema Oyuncusu Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti.

Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti

Türk Sinemasının sevilen oyuncusu Turgay Tanülkü, Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Medya ve İletişim Kulübünün misafir ettiği Tanülkü, mesleğiyle ilgili öğrencilere önemli paylaşımlarda bulundu. Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşma Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğünün desteğiyle Medya ve İletişim Kulübünün organize ettiği etkinlikte öğrenciler sevilen oyuncuyla samimi dakikalar geçirdi.

Turgay Tanülkü Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle söyleşti2 saat süren etkinlik video gösterimiyle başladı. Turgay Tanülkü'nün yaşadıkları, oyunları, fotoğraflarla gösterildi.

Tanülkü hayatında yaşadığı cezaevi serüvenini ve asıl mesleği olan tiyatro oyunculuğuna nasıl başladığını öğrencilerle paylaştı.

Dizilere çok önem vermediğini, para kazanmak için oynamak zorunda kaldığını belirten Tanülkü, kendisi için en önemli şeyin tiyatro oyunculuğu olduğunun söyledi.

Yaşamına dair paylaşımlarında gözyaşlarını tutamayan Tanülkü, insanların sevgi çemberi içinde birleşmeleri gerektiğini kaydetti.

Söyleşinin sonunda sevilen oyunca Tanülkü’ye İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör tarafından Hisseden Adam Heykeli verildi.

 ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi'nin yeni rektörü Prof. Dr. Nazife Güngör oldu. Prof. Dr. Nazife Güngör, 14 Mart 2023'te yayımlanan Resmî Gazete kararına göre Üsk
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi ve Üsküdar Belediyesi iş birliğinde depremzede ailelere ve çocuklarına yönelik psikolojik destek buluşması g
  • Üsküdar Üniversitesi, 10 yıldan bu yana Pozitif Psikoloji dersleri veriyor.
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından bu yıl “İyilik Bilimi / İyilikten Ne Doğar? & Deprem ve Travma Sonrası Büyüme” temasıyla düzenlenen 5. Uluslararası Po
  • “Gelecekte hayat kolaylaşabilir ancak insan kalmak çok kolay olmayabilir”
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Pozitif Psikoloji Kongresi, “İyilik Bilimi / İyilikten Ne Doğar? & Deprem ve T
  • Randevu Al