Tarhan'dan yeni yıl müjdesi

Tarhan'dan yeni yıl müjdesi...

Tarhan'dan yeni yıl müjdesi
Paylaş:

Başarılılarla dolu bir yılı geride bırakan Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi, 2012’ye yeni başarı ve umutlarla giriyor.

P1150995_optÜsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi çalışanları 2012 yılı için mütevazı bir program düzenledi. Hastane kafeteryasında gerçekleştirilen programa Üniversite ve hastane bünyesinde görev alan akademik ve idari personeller katıldı. Samimi bir ortamda, oldukça neşeli geçen programda söz alan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan yeni yıl için iyi temennilerde bulundu.P1160737_opt

TARHAN MÜJDE VERDİ

Yeni yıla neşeli girdik diyen Rektör Tarhan personele müjde verdi. Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve İdari Birimler binası çalışmalarında sona gelindiğini ifade eden Tarhan, merkez binası için yer arayışlarının sonuçlandığını, hızlı bir şekilde 10 bin metrekarelik merkez binayı da yakın bir zamanda faaliyete geçireceklerini müjdeledi. Bir şeye nasıl başlanırsa öyle gider diyen Prof. Dr. Nevzat Tarhan; P1160746_opt “Yeni yıl güzel başlangıç olacak hepimiz için. İnşallah hepimize iyi başlayacak. Niyetler önemli burada. Niyet etmeliyiz öncelikli olarak. Kişinin inandığı şeyler gerçekleşir. Çünkü bir şeye inanıyorsanız görünmeyen yardımcılar hep yanınızda olur. İnsanın hayatında iniş ve çıkışlar her zaman olacaktır. Karamsarlığa kapılmamalı bunlardan ders çıkarmasını bilmeliyiz” dedi… Şaban Özdemir(NPGRUP)