PSİKOYORUM REYTİNG HESABI YAPMADAN ALTINCI KEZ DALYA DEDİ!..

PSİKOYORUM REYTİNG HESABI YAPMADAN ALTINCI KEZ DALYA DEDİ!..

PSİKOYORUM REYTİNG HESABI YAPMADAN ALTINCI KEZ DALYA DEDİ!..

Gazeteci Ersin Turan'ın Skytürk'teki Psikoyorum programı 600. kez yayınlandı. Topluma olumlu etkilerinden dolayı Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı tarafından ödüllendirilen program reyting savaşını umursamadan yoluna devam ediyor!..

Psikoyorum ,programı içerisinde toplumu ilgilendiren sosyal,psikolojik ve kültürel sorunlar, örnek olaylar, ilişki problemleri, çözüm yolları, insan ilişkisinde başarının sırları, insan ve toplum için koruyucu ruh sağlığı konuları ele alınıyor.

2004 yılından bugüne başarılı bir şekilde sessiz sedasız yoluna devam eden PSİKOYORUM programı geçtiğimiz yıl aile içi ilişkilerde topluma olumlu etkilerinden dolayı Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı tarafından da ödüllendirildi.

Uzman Psikolog Yıldız Burkovik'in sunuculuğunu yaptığı programda gündemi ve gündemdeki olayları yorumlayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan izleyicilerin büyük ilgisini çekti.

Gazeteci Ersin Turan'ın yapımcılığını üstlendiği PSİKOYORUM programına bu güne kadar 34 bin ila 40 bin arasında izleyici telefonu geldiği , 3500 ila 4000 izleyicinin telefonlarının canlı yayına bağlanıp soruilarının uzmanlar tarafından cevaplandığı belirtildi.

KAYNAK:
//www.medyaradar.com

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al