Onu ekranda görenler dondu kaldı

Estetik bağımlılığı, yani hiç durmadan estetik operasyon geçirip dış görünüşü değiştirmek artık dünyayı kasıp kavuran bir salgın haline geldi. Bunun son örneği de ABD'de yayınlanan bir TV programında yaşandı.

Onu ekranda görenler dondu kaldı
Paylaş:

Katılımcılara estetik müdahaleler yapılan ya da daha önce yapılan kötü müdahalelerin düzeltildiği ve bu sırada yaşananların da ekrana getirildiği Botched adlı programa katılan Jonathan adlı genç bir adam herkesi şaşırttı.

Ardı ardına yapıldığı silikonlar yüzünden artık dudaklarını kapatamayan Jonathan, buna rağmen programın doktorlarına "Daha iri dudaklara sahip olmak" istediğini söyledi.

Jonathan, nasıl estetik bağımlısına dönüştüğünü de şu sözlerle anlattı: "Daha küçücük bir çocukken oyuncak bebekleri çok severdim ve gerçekten de onlara benzemek isterdim. 25 yaşıma geldiğimde botoks ve dolgu uygulamalarına başladım. Sonra da her üç ayda bir dudaklarıma silikon yaptırmaya devam ettim."

Jonathan, hem alt hem de üst dudağının çok kalın olmasını istediğini bu yüzden geçen iki yıl boyunca tam 11 kez dudak enjeksiyonu yaptırdığını" belirtti.

Programın doktoryarı Terry Dubrow ve Paul Nassif, genç adama "Dudaklarını bir araya getirip ağzını kapatabiliyor musun" diye sorduklarında da "Kısmen" diye yanıt verdi.

HÜRRİYETBu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: