Erkekler nikah masasına nasıl oturur

Sevgilinizle uzun süredir birliktesiniz ve artık onunla bir yuva kurmak istiyorsunuz. Ancak bazı ikna edici unsurlara ihtiyacınız var. O halde ona evliliği düşündürmek için bu taktiklere bir göz atın.

Erkekler nikah masasına nasıl oturur

Sevgilinizle uzun süredir birliktesiniz ve artık onunla bir yuva kurmak istiyorsunuz. Ancak bazı ikna edici unsurlara ihtiyacınız var. O halde ona evliliği düşündürmek için bu taktiklere bir göz atın.

erkeknikahEVLİLİK MERAKLISI GİBİ DAVRANMAYIN!

Sürekli evlilik konusunu açarsanız onu bu fikirden uzaklaştırırsınız. Siz bahsettikçe üzerinde baskı oluşur, kendi evlenmek istese bile geri adım atabilir. Onun yerine ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu ona hatırlatmayı deneyin. Uyumlu olduğunuz noktaları yakalayın ve zamanı gelince onun da görmesini sağlayın.

EVLENİNCE ŞUNU YAPARIZ, BUNU YAPARIZ DEMEYİN

Farkında olmadan strese girip sizden uzaklaşabilir. Bırakın, o bahsetsin. Hatta siz de çok umursamıyormuş gibi davranın. Yalnız ipin ucunu da kaçırmayın, belli bir yaştan sonra erkek, her ne kadar kabul etmese de ciddi ilişki arar. Siz, kafasında evlenilecek kadın modeli çizerek temelin oluşmasına zemin sağlayabilirsiniz.

AİLESİ VE ARKADAŞLARIYLA İYİ GEÇİNİN

Özellikle annesi için olumsuz şeyler söylemeye kalkmayın. Ailesine karşı nazik ve anlayışlı bir tavır alın. Bu durum onun, ailesine layık bir gelin adayı olabileceğinizi düşünmesine neden olacaktır.

BİRLİKTE ÇOK GÜZEL BİR HAYATINIZ OLACAĞININ SİNYALLERİNİ VERİN!

Onun hoşlandığı şeylerden siz de hoşlanıyormuş gibi görünün. Beraber futbol maçı izlemek gibi…

ÇOK KISKANÇ OLUP HAYATI ÇEKİLMEZ HALE GETİRMEYİN!

“Bu kadınla ömür geçer mi?” diye düşünmesini sağlamayın. Dozunda kıskançlıklar elbette olacaktır. Erkeklerin fazla sıkmaya gelmeyen varlıklar olduğunu unutmayın! Bu kuralları uyguladığınız takdirde başarılı bir birliktelik kaçınılmaz olacaktır. MAHMURE
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Narsistik kişilik, “Tanrılaştırılmış ve gerçekçi olmayan bir öz önem duygusu” olarak tanımlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası İletişim Günleri, açılış konferansıyla başladı.
  • Trafikte zaman kaybetme derdi olmadan, ofis ortamı yerine evinin konforundan çıkmadan çalışmak, yakın zamana kadar birçok kişinin hayallerini süsleyen
  • Uzmanlar, yardımsever olmanın, kişinin maddi - manevi verdiği desteğin daha iyi hissetmesini sağladığını vurguluyor.
  • Yapılan bir araştırmaya göre çalışanların en üretken olduğu zamanın pazartesi günü saat 10:01 olduğu ortaya çıktı.
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Anksiyeteyi anlattı. ‘Kibir, öz beğenidir. Bencil insanlar bu yüzden mutlu olamıyor. Çünkü insanın psikolojik doğası yalnız y
  • Randevu Al