Zihin eğitiminin yeni adresi: ÜSEM

Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi eğitimlerine başladı.

Zihin eğitiminin yeni adresi: ÜSEM

Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi eğitimlerine başladı.

usemDoğru bilgiyi en anlaşılır ve uygulanabilir hale getirerek, yeni tasarımlar oluşturmayı hedefleyen merkez, kişilerin hayatlarında yeni pencereler açabilmek adına şimdi uzmanlarla işbirliği yaparak birçok alanda eğitim ve sertifika programları düzenliyor. Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi(ÜSEM) akademik arenaya iddialı giriyor. Bireylerin sahip oldukları yetenek ve becerileri daha aktif kullanmalarını sağlamak ve bilgi birikimini artırmayı hedefleyen merkez, kişilerin deneyimleme ve öğrendiklerini yaşamlarına uygulayabilme fırsatını sunmayı hedefliyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ 55 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN...

Ana hedef olarak doğru bilgiyi en anlaşılır ve uygulanabilir hale getirerek, yeni tasarımlar oluşturmak, mevcut bilgiyi kullanılabilir kılmak ve kişilerin hayatlarında yeni pencereler açabilmek olarak tanımlayan merkez, bu hedefleri gerçekleştirebilmek için alanında en iyi uzmanlarla iş birliği içerisinde hizmetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda seminerler düzenleniyor, açılan çeşitli kurs ve sertifika programları bireylerin entelektüel birikimleri artırılıyor. Araştırma ve çalışma grupları ile de çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

HER ÇALIŞMA ÖĞRENME HEDEFİ OLAN HER BİREYE AÇIK

ÜSEM Eğitim direktörü Orhan Gümüşel; Direktörlüğümüz, bilgisini bilimsel esaslara dayandırarak aktarmak isteyen danışman, eğitimci ve bilim dünyasındaki bireylere de çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Eğitim Direktörlüğü tarafından değerlendirilen ve onaylanan danışman ve eğitimciler, tasarımları değerlendirildikten ve uygun takvim oluşturulduktan sonra seminer ve eğitimlerini gerçekleştirebilirler. Kurumumuzca açılmakta olan akademik eğitimler ile; Üsküdar Üniversitesi’nin lisans ve yüksek lisanstaki teorik-akademik eğitimlerinin yanında sürekli eğitim araştırma ve uygulama merkezi kanalıyla profesyonel dünyada hizmet veren tüm psikolog, psikolog adayı, rehberlik öğretmeni, psikolojik danışman, hemşire, teknisyen ve hekimlerin mesleki donanım ve ilgilerini zenginleştirecek ve çeşitlendirecek uygulamalı eğitim programları ile sağlıkta ve eğitimde hizmet kalitesini en üst düzeye çekmeyi hedeflemektedir.

GELECEĞİN YÖNETİMİNDE EN İYİ ARGÜMAN ZİHİNSEL GELİŞİM

Kurumumuzca açılmakta olan kurumsal eğitimler iş dünyasında bu güne kadar vazgeçilmez olan kişisel gelişim eğitimlerinin yanında zihinsel gelişim eğitimlerine de erişmeye olanak sağlamakta. İş dünyasının kıymetli personelleri yönetimin ya da kişinin kendi inisiyatifi ile alınan tüm eğitimlerde bireye yatırım amacıyla kaynakların en verimli şekilde kullanılması ile stratejik gelişimi en doğru ve etkin biçimde gelişimini sağlayarak kalıcı başarıyı sürekli ve etkin kılar. Günümüz dünyasında çalışan memnuniyeti müşteri memnuniyetini getirmektedir. Bu da şirketlere kar olarak dönmektedir. Ancak sadece kişisel gelişim eğitimleri ile günümüz dünyasının bilgi hız ve teknolojisine yetişmek mümkün olmamakta, gelişim sınırlı ve sığ kalmaktadır. Bu nedenle yenilenen ihtiyaçlar kapsamında zihinsel gelişim eğitimleri geleceği yönetebilmek adına en önemli argüman olarak yerini bulmaktadır. Zihinsel gelişim eğitim programları, bütünün parçalardan daha büyük ve farklı olduğu gerçeğini hayata geçiren sistemlerdir. Ortak vizyon, ortak misyon ve hedefler, ortak stratejiler geliştirmede sistematik gelişim ve etkin rol paylaşımında hız, performans ve süreklilik sağlayan eğitim modülleri şimdi ve gelecekte kurumsal yapının temel taşları olacaktır.” Dedi… DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN  TIKLAYIN... Şaban Özdemir(NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Pandemide olumlu düşünmenin koruyucu etkisi var. Pandemi psikolojisi ile mücadelede bunlara dikkat!
  • Psikopat ve Seri Katillerin Beyni nasıl çalışır? Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden Prof. Dr. Sultan Tarlacı anlattı…
  • Çok unutkanım. Acaba bunun altında başka bir hastalık mı yatıyor? Bunama gibi sinsi beyin hastalıkları erken teşhis edilebiliyor.
  • İnsan vücudunda doğal olarak olan, duygusal tepkilerin kontrolünde rol oynayan dopamin beyne sinyaller ileten kimyasal bir maddedir. Dopamin nedir, so
  • Beyindeki ya da omurilikte yer alan sinir hücrelerinin veya nadiren beyindeki sinir hücrelerinin hasar görmesi ile Multipl Skleroz yani kısa adı ile M
  • Artık zaman, beyindir… Beyin embolisine müdahale ilk 4,5 saat içinde yapılmalı. Kaybedilen her saniye beyinde hasar bırakıyor.
  • Randevu Al