Yeni yılda daha fit ve sağlıklı ol!

Tahmin edelim, yeni yıla girerken aldığınız kararlar arasında daha fit ve sağlıklı olmak var.

Yeni yılda daha fit ve sağlıklı ol!

Yeni yıl kararları alırken hepimizin hayali daha fit ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak. Çalışan insanların en büyük sorunu vakitsizlik oluyor, bu yüzden hemen evinizde, vakit kaybetmeden daha güzel, fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanız için tüyolarımızı uygulayın. Bunun yanında bol su içmeyi ve yediklerinize dikkat etmeyi de unutmayın.

SPINNING

45 dakika aralıksız spinning sırasında 500 kalori yakmanın yanı sıra bacak kaslarınızı yoğun bir şekilde çalıştırırsınız.

PİLATES

Pilates yaparak sadece kilo vermezsiniz, kas boyunuzu da uzatarak daha fit bir görünüm elde edersiniz. Bilinçli pilates uygulamak için profesyonellerin hazırladığı dvd’lerden yararlanın.

EVDE DUMBLE VE STEP KOLAYLIĞI

Evde hemen 3’er saat halinde dumble kullanarak kollarınızı ve göğüz bölgenizi güçlendirin. Sevdiğiniz müzikler eşliğinde step yapmak tüm vücudunuzu çalıştırırken oldukça keyif almanızı sağlar.

SAĞLIKLI TARİFLER İÇİN

Zayıflamak için detoks güzel seçeneklerden bir tanesi. Sevdiğiniz meyvelerle güzel karışımlar hazırlayın, zayıflamanızı hızlandırın.

HÜRRİYET

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Alman psikoterapist Bert Hellinger, ailelerde kuşaktan kuşağa aktarılan bağları çözümleyerek bir psikoterapi yöntemi olarak aile dizimini keşfetmiştir
  • İnsanların şiddet karşısındaki davranışları sıkça araştırılan konular arasında yer alıyor.
  • Tatil dönüşlerinde yaşanan sorunların başında konsantrasyonu sağlayamama, isteksizlik, rutine dönüşte zorlanma, mutsuzluk ve umutsuzluk geliyor.
  • Öfke anında akıl devreden çıkar. Düşünen beyin yerine hisseden beyin aktif olur. Bu durumda beyin düşünmez, savaşmaya başlar. Buna karşı yapılması ger
  • Getireceği sorumlulukları tahmin etmeden bir evlat sahibi olmak, ebeveynlerin süreci yürütememesine yol açabiliyor.
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Vesveseler için evin kapısına gelen davetsiz misafirler diyoruz.” dedi.
  • Randevu Al