Yeni yılda daha fit ve sağlıklı ol!

Tahmin edelim, yeni yıla girerken aldığınız kararlar arasında daha fit ve sağlıklı olmak var.

Yeni yılda daha fit ve sağlıklı ol!

Yeni yıl kararları alırken hepimizin hayali daha fit ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak. Çalışan insanların en büyük sorunu vakitsizlik oluyor, bu yüzden hemen evinizde, vakit kaybetmeden daha güzel, fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanız için tüyolarımızı uygulayın. Bunun yanında bol su içmeyi ve yediklerinize dikkat etmeyi de unutmayın.

SPINNING

45 dakika aralıksız spinning sırasında 500 kalori yakmanın yanı sıra bacak kaslarınızı yoğun bir şekilde çalıştırırsınız.

PİLATES

Pilates yaparak sadece kilo vermezsiniz, kas boyunuzu da uzatarak daha fit bir görünüm elde edersiniz. Bilinçli pilates uygulamak için profesyonellerin hazırladığı dvd’lerden yararlanın.

EVDE DUMBLE VE STEP KOLAYLIĞI

Evde hemen 3’er saat halinde dumble kullanarak kollarınızı ve göğüz bölgenizi güçlendirin. Sevdiğiniz müzikler eşliğinde step yapmak tüm vücudunuzu çalıştırırken oldukça keyif almanızı sağlar.

SAĞLIKLI TARİFLER İÇİN

Zayıflamak için detoks güzel seçeneklerden bir tanesi. Sevdiğiniz meyvelerle güzel karışımlar hazırlayın, zayıflamanızı hızlandırın.

HÜRRİYET

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikolojisi bozulan kişilerde aşırı duygusal yoğunluk ve aşırı üzüntü hali oluştuğunu belirten uzmanlar, kişide aniden sebepsiz yere ağlamalar ve ani
  • İçerisinde bulunduğumuz çağın hızlı değişim çağı olduğunu belirten Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu değişime ayak uydurmak için zihinsel konfo
  • Hayatınızda en çok neyi erteliyorsunuz? En çok neyi erteliyoruz? Hayatınızdan neler eksiliyor? Nasıl karar vermeli ve nasıl adım atmalı?
  • Halk arasında çalma hastalığı olarak bilinen “kleptomani” yaşayan kişilerde, çocukluk döneminde yaşanan ruhsal travmaların etkili olduğunu belirten uz
  • Pandemi sonrası dünya ölçeğinde ekonomik ve sosyal olarak ortaya çıkan eşitsizliklerin tüm dünyada ruh sağlığını bozduğuna dikkat çeken Psikiyatrist P
  • Psikiyatrik hastalıklar ağrıya neden olabiliyor. Yandaş hastalık ağrının şiddetini etkiliyor.
  • Randevu Al