Yeni yıl oryantasyon programları hazırlık öğrencileriyle başladı.

Üsküdar Üniversitesi yeni yıl oryantasyon programları hazırlık öğrencileriyle başladı.

Yeni yıl oryantasyon programları hazırlık öğrencileriyle başladı.
Paylaş:

 

Üsküdar Üniversitesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılına başlamadan, öğrencilerini her yönüyle bilgilendiriyor. Akademik ve idari kadronun katılımıyla gerçekleştirilen oryantasyon programında üniversitenin tüm işleyişi ve çalışmaları öğrencilere anlatılıyor. Oryantasyon programının ilki hazırlık öğrencilerine yönelikti.

Yeni yıl oryantasyon programları hazırlık öğrencileriyle başladı.Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi yeni akademik yılın başında yeni Üsküdarlı olan öğrencilerine yönelik oryantasyon programlarına başladı.

Oryantasyon programının ilki hazırlık sınıfı öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi Emir Nebi 1 Konferans Salonu’nda bir araya gelen öğrenciler üniversitenin işleyişi ve çalışmalarına ilişkin her yönüyle bilgilendirildi.

Kısa selamlama konuşmalarının ardından programın ilk bölümünde Üsküdar Üniversitesi Yabancı Diller Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ümit Söylemez, akademik ders yılına ilişkin öğrencilere bilgilendirmede bulundu.

Hazırlık bölümü hocalarının da katıldığı programda hazırlık sınıfının eğitimi, sınavlar, devam-devamsızlık gibi konularda detaylı bilgi veren Söylemez, başarılı bir eğitim yılının kendilerini beklediğini söyledi.

Programın ikinci kısmında Kurumsal İletişim, Öğrenci İşleri, Bilgi Teknolojileri, Sağlık Kültür ve Spor, Kütüphane Dokümantasyon Direktörlüğü ile Öğrenci Konseyi Başkanlığı öğrencilerle tanışarak birimleriyle ilgili bilgilendirme yaptı.

Bilgilendirme ve tanışma programının ardından öğrencilere Üniversitenin tüm birimleri gezdirildi.
 
ÜHABu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: