Yeni isimlerle ekibimiz artık daha güçlü

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi’nin çocuk-ergen birimine katılan yeni isimler ile ekibimiz daha da güçlendi.

Yeni isimlerle ekibimiz artık daha güçlü
Paylaş:

17 yıllık tecrübemizin yanı sıra her biri dalında uzman çocuk-ergen psikiyatristlerimiz ve farklı disiplinlerdeki çalışmalarıyla rehberlik yapan psikologlarımız ile danışanlarımıza hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

NP Etiler Polikliniği’nde görev yapan Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Algun Tüfekçi, Haziran ayından itibaren NPİSTANBUL Hastanesi’nde çalışmalarını sürdürüyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Tüfekçi, 0-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençlere tedavi konusunda hizmet vermektedir.

NP Etiler Polikliniği’nde görev yapan Psikolog Esma Uygun, Haziran ayından itibaren NP Feneryolu Polikliniği’nde görev yapıyor. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlayan Esma Uygun, gelişimsel problemleri (Otizm, dikkat eksikliği ve hiperaktivite ve öğrenme güçlüğü gibi) olan çocuklarla uzun yıllar çalışmış, çocuklara yönelik bireysel eğitim ve ebeveyn eğitimi alanında çalışmalarını yürütmüştür. Ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel psikoterapi, ergenlerin davranış problemlerine yönelik ebeveyn danışmalığı yapmaktadır.

NP Etiler Polikliniği’nde görev yapan Çocuk ve Ergen Uzman Psikoloğu Özge Özkan da Haziran ayından itibaren NPİSTANBUL Hastanesi’nde görev yapmaya başladı. Lisans eğitimini Berlin Humboldt Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlayan Özkan,

Berlin’de Stadtindianer E.V. Engelliler Eğitim Okulu’nda ‘Zihinsel engelli çocukların ve diğer çocukların birbirleriyle olan ilişkilerini arttırmak ve onların entegrasyonunu sağlamaya yardımcı olmak ‘ konulu proje çalışmasında yer aldı. Özge Özkan, Berlin Wirschow Hastanesi Psikiyatri Servisi’nde bulemia ve anoreksia gibi beslenme bozukluğu sorunu yaşayan 6 -12 yaş grubundaki çocuklarla psikoterapik çalışmalar yürüttü ve bu yaş grubu çocukların  ailelerine danışmanlık yaptı.Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: