Yayın dünyasında büyük başarı

Yayın dünyasında büyük başarı! Prof. Dr. Nevzat Tarhan kitaplarının satışı 1 milyonu aştı!

Yayın dünyasında büyük başarı

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın farklı yayın evlerinden basılarak satışa sunulan 26 kitabı, bugüne kadar 1 milyondan fazla satarak yayın dünyasında önemli bir başarı elde etti.

Son olarak İstanbul Üniversitesinin düzenlediği 1453 Ödülleri’nde “Yılın Yazarı” seçilen Prof. Dr. Tarhan’ın bu alandaki başarısı rakamlarla da tescillenmiş oldu.

Prof. Dr. Tarhan, 2001 yılından bu yana yazdığı 26 kitabıyla tasavvuftan kadın, aile, çocuk, gençlik ve toplum psikolojisine; bağımlılıktan darbe psikolojisine kadar farklı konulardaki bilgi birikimi ve deneyimlerini okuyucularına aktarmaya devam ediyor.

TİMAŞ Yayınları ve Nesil Yayınlarının satış verilerine göre Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları bugüne kadar toplam 1 milyon 7 bin 368 adet satıldı.

Kitapları 1 milyondan fazla satarak önemli bir başarıya imza atan Prof. Dr. Tarhan, son olarak kaleme aldığı ve geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan “Hz. Mevlana ile Aile Terapisi” isimli kitabıyla okuyucunun aile kavramına farklı bir perspektiften bakmasını sağlamıştı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, kitap satışlarından elde edilen tüm geliri İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı’na (İDER) bağışlıyor.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de aşılama çalışmaları kapsamında aşılama hizmeti vermeye devam ediyor. Aşılamanın başladığı 21 Ocak
  • Dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) denetimini dördüncü kez başarıyla tamamlayan Üsküdar Üni
  • COVİD-19 mücadelesinin kahramanları NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde anıldı.
  • Prof. Dr. Eli Somer, “Uyumsuz Hayal Kurma Fenomeni”ni anlattı. Uyumsuz hayal kurma, sürükleyici bir kişilik özelliğidir. Yalnız bireyler kendi hayali
  • NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Tıp Bayramı Haftası’nda İBB ekiplerini ağırladı.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy, CoronaVac aşısının ikinci dozunu NPİSTANB
  • Randevu Al