Yayın dünyasında büyük başarı

Yayın dünyasında büyük başarı! Prof. Dr. Nevzat Tarhan kitaplarının satışı 1 milyonu aştı!

Yayın dünyasında büyük başarı

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın farklı yayın evlerinden basılarak satışa sunulan 26 kitabı, bugüne kadar 1 milyondan fazla satarak yayın dünyasında önemli bir başarı elde etti.

Son olarak İstanbul Üniversitesinin düzenlediği 1453 Ödülleri’nde “Yılın Yazarı” seçilen Prof. Dr. Tarhan’ın bu alandaki başarısı rakamlarla da tescillenmiş oldu.

Prof. Dr. Tarhan, 2001 yılından bu yana yazdığı 26 kitabıyla tasavvuftan kadın, aile, çocuk, gençlik ve toplum psikolojisine; bağımlılıktan darbe psikolojisine kadar farklı konulardaki bilgi birikimi ve deneyimlerini okuyucularına aktarmaya devam ediyor.

TİMAŞ Yayınları ve Nesil Yayınlarının satış verilerine göre Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları bugüne kadar toplam 1 milyon 7 bin 368 adet satıldı.

Kitapları 1 milyondan fazla satarak önemli bir başarıya imza atan Prof. Dr. Tarhan, son olarak kaleme aldığı ve geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan “Hz. Mevlana ile Aile Terapisi” isimli kitabıyla okuyucunun aile kavramına farklı bir perspektiften bakmasını sağlamıştı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, kitap satışlarından elde edilen tüm geliri İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı’na (İDER) bağışlıyor.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, resmi YouTube hesabında yer verdiği içerikleriyle de milyonlarca kişiye ulaşıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ailesinin bayramlaşma geleneği bozulmadı. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarha
  • Üsküdar Üniversitesi ve "Beyin Haritalama ve Tedavileri Derneği (Society for Brain Mapping and Therapeutics - SBMT) tarafından düzenlenen Balkanlar ve
  • Davranış Bilimleri, Sağlık, Sinir Bilim, Dijital Sağlık, Yapay Zeka, Giyilebilir Teknolojiler, Siber Güvenlik, Adli Bilimler ve Kişiselleştirilmiş Tıp
  • Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Dünya Biyolojik Psikiyatri Federasyonu Anksiyete Bozuklukları Tedavi Kılavuzu çalışma grubunda yer alacak.
  • Randevu Al