VİDEO PORTALİMİZ AÇILDI

VİDEO PORTALİMİZ AÇILDI

Zeynep GÜÇLÜCAN

NPİstanbul Hastanesi'nin video portali Psikoyorum.tv yayına başladı. Artık bizleri, uzmanlarımızı, ekibimizi ve merak ettiklerinizi bu siteden bulabilirsiniz.

Psikoyorum.tv video portalimiz yayın hayatına başladı. NPİstanbul ve MEMORY Center Nöropsikiyatri Merkez'inde yer alan bütün videolara bu siteden ulaşabileceksiniz.

Zengin bir içeriğe sahip olan Psikoyorum.tv'de merak ettiğiniz konuları, uzmanlarımızı dinleyebilir, televizyon program ve kanallara göre videoları izleyebilir, arama yaptırabilirsiniz.

Depresyon, Epilepsi, Sara, Genç - Aile İletişimi, Genç Gelişimi  Genç ve Okul, Kas Hastalıkları  Kişiye Özel Tedaviler, Konuşma Bozuklukları  Korku, Kronik Yorgunluk, Madde Bağımlılığı, Takıntılar, Panik Atak, Parkinson, stres, yeme bozuklukları ve psikiyatriyle ilgili merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.  Uzman görüşlerimize bu siteden ulaşabileceksiniz.

Seçtiğiniz konuyla ilgili videonuzu izleyip, uzmanımızı dinlerken merak ettiğiniz konuyla ilgili tüm haberlere de anında ulaşabileceksiniz. Örneğin; depresyonla ilgili bir video izliyor ve dinliyorsanız hemen yanında depresyonla ilgili tüm haberleri görecebilecek ve okuyabileceksiniz.

Uzman ekibimizin yer aldığı televizyon programlarını izleyebileceğimiz sitemizde televizyon ve kanallara göre de arama yaptırabilisiniz.

ÇOK YAKINDA CANLI YAYIN

Çok yakın zamanda uzmanlarımızın katıldığı TV programlarını on-line ve realtime olarak izleme imkanı da bulacaksınız.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al