Veliler Tarhan'ın kitaplarıyla yarışıyor

Türkiye’nin birçok şehrinde okullarda rehber öğretmenler Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarını okutmaya yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

Veliler Tarhan'ın kitaplarıyla yarışıyor

Türkiye’nin birçok şehrinde okullarda rehber öğretmenler Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarını okutmaya yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

tarhan_aile_okuluBunlardan sonuncusu ise Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde gerçekleştirildi. Fatih İlköğretim Okulu’nda eğitim gören öğrenci velileri, Tarhan’ın “Aile Okulu” kitabıyla yarıştı. Veliler bu kez Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde ter döktü. İlçenin Fatih İlköğretim Okulu’nda eğitim gören 45 öğrenci velisinin katılımıyla kitap okuma yarışması düzenlendi. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Timaş Yayınları’ndan çıkan “Aile Okulu” kitabının okunmasını isteyen okul yöneticileri 2 ayın ardından velileri sınava tabi tuttu. Velilerin aile hususunda bilinçlenmesi ve onlara okuma alışkanlığının kazandırılması amacıyla gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren veliler ödüllendirildi. Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Uzmanlara göre patolojik (takıntılı) aşk, alkolik olmak ya da kumarbazlık gibi hastalık sayılabilecek bir psikolojik problem.
  • Randevu Al