VALİ NPİSTANBUL'U ZİYARET ETTİ

VALİ NPİSTANBUL'U ZİYARET ETTİ

Adana Valiliği İnternet Sitesi

Adana Valisi Atış, uyuşturucudan kurtulmak için NPİstanbul Hastanesi'nde tedavi gören Fatma'yı ziyaret etti. 

Adana Valisi İlhan Atış, uyuşturucudan kurtulmak için Adana Valiliği'ne başvuran, daha sonra tedavi için Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji alanlarında Uzman olan NPİstanbul Hastanesi'ne gönderilen Fatma Yıldırım ile Onur Kaçar'ı hastanede ziyaret etti. 

Burada, Hastane Başhekimi Uzman Doktor Mustafa Çalışkan’dan hastaların tedavi süreci ve genel durumlarıyla ilgili olarak bilgi aldı.

Daha sonra hastaneyi gezen Vali İlhan Atış, Adana’dan hastaneye gelen Fatma YILDIRIM, Onur Kaçar ve diğer hastaları ziyaret ederek, onlarla bir süre sohbet etti. Burada gençlere yönelik olarak  bu illetten kurtulma adına tedavi olmak istemelerini takdir ettiğini vurgulayarak, tedavi sürecinde gelinen noktanın çok sevindirici ve ümit verici olduğunu belirtti.

Atış, uyuşturucuya bulaşan herkesin kurtulmasını istediklerini söyledi.

NPİstanbul Hastanesi'nin Başhekimi Dr. Mustafa Çalışkan'dan hastaların tedavi süreci ve genel durumlarıyla ilgili bilgi alan Atış, tedavi için Adana'dan gelen Fatma Yıldırım, Onur Kaçar'la görüştü.

Gençlerin uyuşturucudan kurtulmak istemelerini takdirle karşıladığını ifade eden Atış, tedavi sürecinde gelinen noktanın çok sevindirici olduğunu belirtti.

Hastane çıkışında hasta yakınlarıyla bir araya gelen Vali İlhan ATIŞ, uyuşturucuya bulaşmış bütün herkesin kurtulmasını temenni ettiklerini ve Valilik olarak eldeki bütün imkanları seferber edeceklerini söyledi.

Uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için tedavi gören gençler ve yakınları gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çok memnun olduklarını belirterek Vali İlhan ATIŞ’a  ve hastane çalışanlarına memnuniyetlerini bildirdiler.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al