ÜÜ korona günlerinde de büyümeye devam ediyor

Üsküdar Üniversitesi koronavirüs günlerinde de büyümeye devam ediyor. Üsküdar Üniversitesinde büyüme var, istihdama ara yok!

ÜÜ korona günlerinde de büyümeye devam ediyor

Koronavirüs salgını nedeniyle 2019-2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi tüm üniversitelerde uzaktan eğitim ile devam ederken, Üsküdar Üniversitesi, bu sıkıntılı dönemde de istihdam ve büyüme süreçlerini aralıksız sürdürüyor. Üniversite, Mart ayında akademik ve idari birimlerindeki pek çok bölümde istihdam edilmek üzere 27 yeni personel ile sözleşme imzaladı.

Üsküdar Üniversitesi, geçtiğimiz Mart ayında çeşitli bölüm ve birimlerde görevlendirilmek üzere 27 kişiye istihdam sağladı.

Üniversitenin Mali İşler Direktörlüğü, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü, Yapı İşleri ve Teknik Direktörlüğü, Kütüphane ve Dökümantasyon Direktörlüğü, İdari İşler Direktörlüğü gibi idari birimlerde görevlendirilmek üzere 6 yeni personel ile anlaşma sağlandı.

Üsküdar Üniversitesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren NP Feneryolu Tıp Merkezi’ne bir personel alınırken; İletişim Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin çeşitli bölümlerinde araştırma ve öğretim görevlisi olarak da 20 yeni personel alımı gerçekleştirildi. Üniversite yönetimi, Koronavirüs salgını nedeniyle oluşan karamsar tablonun bir an önce geride bırakılması amacıyla çalışmaların tüm hızıyla sürdürüleceğini bildirdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Randevu Al