ÜÜ korona günlerinde de büyümeye devam ediyor

Üsküdar Üniversitesi koronavirüs günlerinde de büyümeye devam ediyor. Üsküdar Üniversitesinde büyüme var, istihdama ara yok!

ÜÜ korona günlerinde de büyümeye devam ediyor

Koronavirüs salgını nedeniyle 2019-2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi tüm üniversitelerde uzaktan eğitim ile devam ederken, Üsküdar Üniversitesi, bu sıkıntılı dönemde de istihdam ve büyüme süreçlerini aralıksız sürdürüyor. Üniversite, Mart ayında akademik ve idari birimlerindeki pek çok bölümde istihdam edilmek üzere 27 yeni personel ile sözleşme imzaladı.

Üsküdar Üniversitesi, geçtiğimiz Mart ayında çeşitli bölüm ve birimlerde görevlendirilmek üzere 27 kişiye istihdam sağladı.

Üniversitenin Mali İşler Direktörlüğü, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü, Yapı İşleri ve Teknik Direktörlüğü, Kütüphane ve Dökümantasyon Direktörlüğü, İdari İşler Direktörlüğü gibi idari birimlerde görevlendirilmek üzere 6 yeni personel ile anlaşma sağlandı.

Üsküdar Üniversitesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren NP Feneryolu Tıp Merkezi’ne bir personel alınırken; İletişim Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin çeşitli bölümlerinde araştırma ve öğretim görevlisi olarak da 20 yeni personel alımı gerçekleştirildi. Üniversite yönetimi, Koronavirüs salgını nedeniyle oluşan karamsar tablonun bir an önce geride bırakılması amacıyla çalışmaların tüm hızıyla sürdürüleceğini bildirdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • 27 Temmuz’da başlayan resmi tercih süresi 5 Ağustos 2022 Cuma günü sona eriyor. Meslek seçiminde hala kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile i
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Randevu Al