ÜÜ’de FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı

Üsküdar Üniversitesi ve uygulama ortağı NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin birlikte düzenlediği toplantıda Üsküdar Üniversitesi bünyesinde bulunan FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı.

ÜÜ’de FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı

Üsküdar Üniversitesi ve uygulama ortağı NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin birlikte düzenlediği “Multidisipliner Eğitim Toplantıları” Senato Toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıda Üsküdar Üniversitesi bünyesinde bulunan FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı. Her hafta çarşamba günleri düzenlenen toplantıya Üsküdar Üniversitesi akademisyenlerinin yanı sıra NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları da yoğun ilgi gösterdi.

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan: “İki tane şahane yapımız var”

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın açılış konuşmasıyla başlayan programda Tarhan, kurum çalışanlarının birbirleriyle kaynaşmasında bu tarz etkinliklerin önemine dikkat çekti. Moderatörlüğünü Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan’ın üstlendiği programda Arıboğan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesinin bütünleşmesi gerektiğini vurguladı. 

FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı

Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel FTS sistemi ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Bilgi İşlem Direktörlüğü Yazılım ve Planlama Birim Yönetici Yardımcısı Engin Bayır STİX sistemi, Dış Kaynak Yazılım Birim Yöneticisi Regaip Kırkıl ise OBS sistemi ile ilgili bilgi verdi.

 Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Randevu Al