ÜÜ’de FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı

Üsküdar Üniversitesi ve uygulama ortağı NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin birlikte düzenlediği toplantıda Üsküdar Üniversitesi bünyesinde bulunan FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı.

ÜÜ’de FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi ve uygulama ortağı NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin birlikte düzenlediği “Multidisipliner Eğitim Toplantıları” Senato Toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıda Üsküdar Üniversitesi bünyesinde bulunan FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı. Her hafta çarşamba günleri düzenlenen toplantıya Üsküdar Üniversitesi akademisyenlerinin yanı sıra NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları da yoğun ilgi gösterdi.

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan: “İki tane şahane yapımız var”

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın açılış konuşmasıyla başlayan programda Tarhan, kurum çalışanlarının birbirleriyle kaynaşmasında bu tarz etkinliklerin önemine dikkat çekti. Moderatörlüğünü Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan’ın üstlendiği programda Arıboğan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesinin bütünleşmesi gerektiğini vurguladı. 

FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı

Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel FTS sistemi ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Bilgi İşlem Direktörlüğü Yazılım ve Planlama Birim Yönetici Yardımcısı Engin Bayır STİX sistemi, Dış Kaynak Yazılım Birim Yöneticisi Regaip Kırkıl ise OBS sistemi ile ilgili bilgi verdi.

 Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: