ÜÜ aday öğrenciler için tanıtımlarını sürdürüyor

Hafta boyunca lise öğrencileri ile online etkinliklerde buluşan Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri, gençleri üniversite bölümleri ve kariyer planlamaları hakkında bilgilendirdi.

ÜÜ aday öğrenciler için tanıtımlarını sürdürüyor

NP İstanbul Beyin Hastanesinden Klinik Psikolog Aybeniz Yıldırım ise gençlere, aile içi iletişim hakkında bilgilendirmede bulundu.   

Çankırı TOBB Fen Lisesi öğrencileriyle buluştuğu etkinlikte Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dâhili Tıp Bilimleri Bölümü Başkanı ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay, gençlere Tıp Fakültesini ayrıntılı olarak tanıttı.

Ortaköy Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi öğrencileriyle buluşan NP İstanbul Beyin Hastanesinden Klinik Psikolog Aybeniz Yıldırım, “Aile içi iletişim ve çatışmalar” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi ve gençlerin merak ettikleri soruları yanıtladı.  

 Haftasının son etkinliğinde ise Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Program Başkanı Öğr. Gör. Ömer Faruk Karasakal, Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu hakkında bilgiler verdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al