ÜÜ aday öğrenciler için tanıtımlarını sürdürüyor

Hafta boyunca lise öğrencileri ile online etkinliklerde buluşan Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri, gençleri üniversite bölümleri ve kariyer planlamaları hakkında bilgilendirdi.

ÜÜ aday öğrenciler için tanıtımlarını sürdürüyor

NP İstanbul Beyin Hastanesinden Klinik Psikolog Aybeniz Yıldırım ise gençlere, aile içi iletişim hakkında bilgilendirmede bulundu.   

Çankırı TOBB Fen Lisesi öğrencileriyle buluştuğu etkinlikte Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dâhili Tıp Bilimleri Bölümü Başkanı ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay, gençlere Tıp Fakültesini ayrıntılı olarak tanıttı.

Ortaköy Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi öğrencileriyle buluşan NP İstanbul Beyin Hastanesinden Klinik Psikolog Aybeniz Yıldırım, “Aile içi iletişim ve çatışmalar” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi ve gençlerin merak ettikleri soruları yanıtladı.  

 Haftasının son etkinliğinde ise Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Program Başkanı Öğr. Gör. Ömer Faruk Karasakal, Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu hakkında bilgiler verdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Randevu Al