Üsküdarlı İsa Kör şimdi de teröre tepki için yollarda

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü öğrencisi İsa Kör, son dönemde yaşanan terör saldırılarını proteste etmek ve farkındalık oluşturmak için "TERÖRE HAYIR" yürüyüşüne başladı. İsa Kör Ankara TBMM’ye kadar yürüyecek.

Üsküdarlı İsa Kör şimdi de teröre tepki için yollarda

Çevre dostu ulaşım aracı bisikletin günlük hayatta kullanımının teşvik edilmesine katkıda bulunmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla İstanbul’dan Fethiye’ye bin 200 km yolu 5 günde giden İsa Kör şimdi terör protesto için yollara düştü.

Üsküdarlı İsa Kör şimdi de teröre tepki için yollardaErgoterapi bölümü öğrencisi İsa Kör, Ankara'ya kadar yürüyecek ve yürüyüşünü Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde sona erdirecek.

10 gün sürmesi planlanan Teröre Hayır Yürüyüşü, 21 Ocak 2017 Cumartesi günü İstanbul Altunizade’de bulunan Üsküdar Üniversitesinin Merkez Yerleşkesinden başladı.

İsa Kör 30 Ocak'ta TBMM'ye varmayı hedefliyor.

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör olaylarına dikkat çekme isteyen Üsküdar Üniversitesi öğrencisi İsa Kör, bu yürüyüşle toplumda teröre karşı farkındalık yaratmayı hedefliyor.

İsa Kör'ün Yürüyüş Rotası
 
1. Gün Üsküdar Üniversitesi - Gebze
2. Gün Gebze - Derince
3. Gün Derince – Sakarya
4. Gün Sakarya - Taşkesti
5. Gün Taşkesti – Nallıhan
6. Gün Nallıhan – Çakırhan
7. Gün Çakırhan – Beypazarı
8. Gün Beypazarı – Ayaş
9. Gün Ayaş – Sincan
10. Gün Sincan – TBMM


Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Türkiye genelinde 7 bin 140 kişinin katıldığı çalışma ilginç sonuçlarıyla dikkat çekti. Araştırmaya göre gençler ve kadınlar daha yalnız.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010 ile 2015-2022 dönemleri Birleşmiş Milletler (BM) Uyuşturucu Kontrol Kurulu Üyesi ve önceki Başkanı P
  • Aileler Üniversitede Projesi, pilot uygulamanın ardından kapsamı genişletilerek “Kişilerarası Şiddetin Önlenmesi: Saydam Bakış” projesi ile Pendik ilç
  • Evliliğin gençler için ne ifade ettiği sorusuna katılımcı ülkeler genelinde yarıdan fazla katılımcı %58.6 oranla “Mutlu bir beraberlik” cevabını verdi
  • Üsküdar Üniversitesi araştırmacıları G20-N20 Konferansında çalışmalarını anlattı.
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Randevu Al