Üsküdar Üniversitesi'nde yılsonu kutlaması

Davranış Sağlı ve Bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi ilk eğitim öğretim yılını geride bıraktı.

Üsküdar Üniversitesi'nde yılsonu kutlaması

uskudarparti  uskudarparti4 Davranış Sağlı ve Bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi ilk eğitim öğretim yılını geride bıraktı.

Başarılı bir akademik yıl geçiren öğrenciler, sene sonunda barbekü partisi düzenlendi. Çeşitli etkinliklerle eğlenen öğrenciler bir yılın yorgunluğunu gönüllerince coşarak attı.

Eğitimde yeni bir modeli benimseyen Üsküdar Üniversitesi, ilk öğrencileriyle bir yılı geride bıraktı.

uskudarparti3Başarılı bir yıl geçiren öğrenciler yıl içeresinde düzenledikleri etkinlikluskudarparti5erle zaman zaman stres atsa da yılın son etkinliğiyle gönüllerince eğlendi. Öğrenciler bir yılın yorgunluğunu Üsküdar Üniversitesi Altunizade Yerleşkesi Terasında gerçekleştirilen Barbekü Partisiyle attı. Katılımın yoğun olduğu programda öğrenciler açık havada mangal keyfi yaptı. Canlı müzik ve karaoke eşliğinde gönüllerince eğlenen öğrenciler yazın ay ayrı kalacak arkadaşlarıyla samimi bir ortamda eğlendi. Şaban Özdemir (NPGRUP)