Üsküdar Üniversitesinde İstihdama Tam Destek!

Üsküdar Üniversitesinde İstihdama Tam Destek! Üsküdar Üniversitesi Rektörlüğü, 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri gereğince istihdam edilmek üzere 36 öğretim üyesi ve 7 araştırma görevlisi olmak üzere toplam 43 akademik personel alımı yapacak.

Üsküdar Üniversitesinde İstihdama Tam Destek!

Üsküdar Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri gereğince istihdam edilmek üzere 36 öğretim üyesi ve 7 araştırma görevlisi olmak üzere toplam 43 akademik personel alımı yapacak.

2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin yürürlükteki ilgili maddeleri ile “öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak merkezi sınav ile giriş sınavlarına ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelik” ve Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Usul ve Esasları hükümlerine göre öğretim elemanı alınacak.

Yapılan açıklamaya göre 14 Ocak 2021 günü başlayan başvuru süresi ilanın yayım tarihinden 15 gün sonra sona erecek. Ön değerlendirme tarihi 3 Şubat 2021 araştırma ve öğretim görevlisi kadroları için giriş sınavı 8 Şubat 2021 tarihinde yapılacak. Sonuçlar ise 13 Şubat 2021 tarihinde açıklanacak.

Yapılan açıklamaya göre İletişim Fakültesi Çizgi Film ve Animasyon bölümü için 1 araştırma görevlisi; İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü için 1 Doç. Dr.; İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji bölümü için 1 Prof. Dr. alınacak.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) bölümü için 2 Prof. Dr., 2 Doç. Dr., 2 Dr. Öğretim Üyesi, 1 Araştırma Görevlisi; Endüstri Mühendisliği (İngilizce) bölümü için 1 araştırma görevlisi, Yazılım Mühendisliği (İngilizce) bölümü için 1 Doç. Dr., 2 Dr. Öğretim Üyesi, 2 Araştırma Görevlisi alınacak.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi için 1 Dr. Öğretim Üyesi, Ebelik bölümü için 1 araştırma görevlisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü için 2 Prof. Dr., 2 Doç. Dr., 2 Dr. Öğretim Üyesi, Perfüzyon bölümü için 1 araştırma görevlisi alınacak.

Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı için 1 Prof. Dr.; Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı için 1 Prof. Dr., 3 Doç. Dr., 2 Dr. Öğretim Üyesi; Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı için 1 Dr. Öğretim Üyesi; Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı için 1 Doç. Dr.; KBB Hastalıkları Anabilim Dalı için 1 Doç. Dr. alınacak.

Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı için 1 Prof. Dr.; Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı için 1 Dr. Öğretim Üyesi, Endodonti Anabilim Dalı için 1 Dr. Öğretim Üyesi, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı için 1 Dr. Öğretim Üyesi alınacak.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı için 2 Dr. Öğretim Üyesi, Diş Protez Teknolojisi için 2 Dr. Öğretim Üyesi alınacak.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Randevu Al