Üsküdar Üniversitesi Yunanistan'da aday öğrencilerle buluşuyor

Davranış bilimleri ve sağlık alanında akademik çalışmalar yürüten Üsküdar Üniversitesi, komşu ülke Yunanistan’da üniversite adayları ile buluşuyor.

Üsküdar Üniversitesi Yunanistan'da aday öğrencilerle buluşuyor

Kendimi Tanıyor Mesleğimi Seçiyorum buluşması kapsamında Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular adaylara “Türkiye’ de Eğitim Fırsatları ve Mesleki Olanaklar” başlıklı konferans verecek.

Yunanistan’ın İskeçe kentinde 3 Şubat Cuma günü gerçekleştirilecek etkinlikte adaylar Üsküdar Üniversitesini yakından tanıma şansı yakalayacak.

İskeçe Türk Birliği Lokali’nde düzenlenecek olan etkinlikte adaylara, Holland Mesleki Terci Envanteri Uygulama ve Yorumlamaları da yapılacak.

Böylece adaylar ileride başarılı olabilecekleri alanları da çıkan sonuca göre görmüş olacaklar.

Üsküdar Üniversitesinin standında “Davranış Bilimleri ve Sağlık” alanındaki bölümlerin yanı sıra eğitim fırsatları ve mesleki olanaklar gibi konular hakkında da adaylarla bilgi paylaşımında bulunulacak.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 

 

 

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Türkiye genelinde 7 bin 140 kişinin katıldığı çalışma ilginç sonuçlarıyla dikkat çekti. Araştırmaya göre gençler ve kadınlar daha yalnız.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010 ile 2015-2022 dönemleri Birleşmiş Milletler (BM) Uyuşturucu Kontrol Kurulu Üyesi ve önceki Başkanı P
  • Aileler Üniversitede Projesi, pilot uygulamanın ardından kapsamı genişletilerek “Kişilerarası Şiddetin Önlenmesi: Saydam Bakış” projesi ile Pendik ilç
  • Evliliğin gençler için ne ifade ettiği sorusuna katılımcı ülkeler genelinde yarıdan fazla katılımcı %58.6 oranla “Mutlu bir beraberlik” cevabını verdi
  • Üsküdar Üniversitesi araştırmacıları G20-N20 Konferansında çalışmalarını anlattı.
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Randevu Al