Üsküdar Üniversitesi yüksek lisans öğrencisi alacak

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi, bahar yarıyılında 4 bölümde tezli ve tezsiz olmak üzere yüksek lisans öğrencesi alacak.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi, bahar yarıyılında 4 bölümde tezli ve tezsiz olmak üzere yüksek lisans öğrencesi alacak.

İlk yılda İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi olmak üzere 3 fakülte, bir de Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’yla yola çıkan Üsküdar Üniversitesi, ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileriyle yarıyılı geride bırakmaya hazırlanıyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

Başarılı bir yarıyılın ardından Üsküdar Üniversitesi yeni yarıyılda 4 bölümde yüksek lisans öğrencisi almayı planlıyor. Üsküdar Üniversitesi’nden yapılan açıklamaya göre; 2012 – 2013 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı için aşağıda belirtilen lisans programlarına Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi alınacaktır.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Hastane İşletmeciliği Anabilim Dalı Hastane İşletmeciliği Bölümü Tezli-Tezsiz Nörobilim Anabilim Dalı Nörobilim Bölümü Programı Tezli-Tezsiz Sağlık Bilimleri Enstitüsüne; Psikoloji Anabilim Dalı Klinik Psikoloji-Tezli Uygulamalı Psikoloji-Tezli/Tezsiz öğrenci alımı yapılacaktır… Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al