Üsküdar Üniversitesi yüksek lisans öğrencisi alacak

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi, bahar yarıyılında 4 bölümde tezli ve tezsiz olmak üzere yüksek lisans öğrencesi alacak.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi, bahar yarıyılında 4 bölümde tezli ve tezsiz olmak üzere yüksek lisans öğrencesi alacak.

İlk yılda İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi olmak üzere 3 fakülte, bir de Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’yla yola çıkan Üsküdar Üniversitesi, ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileriyle yarıyılı geride bırakmaya hazırlanıyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

Başarılı bir yarıyılın ardından Üsküdar Üniversitesi yeni yarıyılda 4 bölümde yüksek lisans öğrencisi almayı planlıyor. Üsküdar Üniversitesi’nden yapılan açıklamaya göre; 2012 – 2013 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı için aşağıda belirtilen lisans programlarına Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi alınacaktır.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Hastane İşletmeciliği Anabilim Dalı Hastane İşletmeciliği Bölümü Tezli-Tezsiz Nörobilim Anabilim Dalı Nörobilim Bölümü Programı Tezli-Tezsiz Sağlık Bilimleri Enstitüsüne; Psikoloji Anabilim Dalı Klinik Psikoloji-Tezli Uygulamalı Psikoloji-Tezli/Tezsiz öğrenci alımı yapılacaktır… Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Tremor Hastalığının Tedavisinde Türkiye’de İlk Yerli Ürün geliyor. El titremesini önleyen bileklik tasarlandı! Bu bileklik ile el titremesi tarihe kar
  • Randevu Al