Üsküdar Üniversitesi’ne iki ödül birden

Bağımlı Yaşam Evleri Gönüllüleri Derneği (BAYEV), bağımlılık konusunda yaptığı bilimsel çalışmalarından ötürü bilim insanı kategorisinde Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi, Türk Eczacılar Birliği Eczacılık Akademisi Başkanı Prof.Dr. Tayfun Uzbay’a ödül verdi.

Üsküdar Üniversitesi’ne iki ödül birden

Üsküdar Üniversitesi de bağımlılık alanında yaptığı dikkat çekici çalışmalar ile ödüle layık görüldü.

Bağımlı Yaşam Evleri Gönüllüleri Derneği (BAYEV) bağımlık konusunda yaptığı çalışmalar dolayısıyla bilim insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluşu, gazeteci, belediye ve emniyet mensubunun bulunduğu kişilere ödül verdi.

Fulya Sanat Merkezi’nde Beşiktaş Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen törende Prof.Dr. Tayfun Uzbay’a ödülünü Bağımlı Yaşam Evleri Gönüllüleri Derneği (BAYEV) Yönetim Kurulu Başkanı Nuray Alagöz takdim etti.

Bağımlılık konusunda yaptığı bilimsel çalışmalarıyla ödül alan Prof.Dr. Tayfun Uzbay, “Birçok seçkin sanatçı, sivil toplum kuruluşu, gazeteci, belediye ve emniyet mensubu ile birlikte böyle bir ödüle layık görülmek oldukça teşvik edici oldu. Başta Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuray Alagöz olmak üzere layık görenlere teşekkürler” diye konuştu.

Üsküdar Üniversitesi de bağımlılık alanında yaptığı dikkat çekici çalışmalar dolayısıyla ödüle layık görüldü. Üsküdar Üniversitesi’nin ödülünü de Prof. Dr. Tayfun Uzbay aldı.

 ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Türkiye genelinde 7 bin 140 kişinin katıldığı çalışma ilginç sonuçlarıyla dikkat çekti. Araştırmaya göre gençler ve kadınlar daha yalnız.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010 ile 2015-2022 dönemleri Birleşmiş Milletler (BM) Uyuşturucu Kontrol Kurulu Üyesi ve önceki Başkanı P
  • Aileler Üniversitede Projesi, pilot uygulamanın ardından kapsamı genişletilerek “Kişilerarası Şiddetin Önlenmesi: Saydam Bakış” projesi ile Pendik ilç
  • Evliliğin gençler için ne ifade ettiği sorusuna katılımcı ülkeler genelinde yarıdan fazla katılımcı %58.6 oranla “Mutlu bir beraberlik” cevabını verdi
  • Üsküdar Üniversitesi araştırmacıları G20-N20 Konferansında çalışmalarını anlattı.
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Randevu Al