Üsküdar Üniversitesi IV. Uluslararası ve VIII. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresinde.

IV. Uluslararası ve VIII. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresi gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi IV. Uluslararası ve VIII. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresinde.
Paylaş:

“İdealler ve gerçekler: Yapamadıklarımız” ana temasıyla yapılan kongreye Üsküdar Üniversitesinden Prof. Dr. Tayfun Uzbay, Prof. Dr. Selma Doğan ve Prof. Dr. Besti Üstün de katıldı.Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü ve Psikiyatri Hemşireleri Derneği’nin düzenlediği IV. Uluslararası ve VIII. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresi  Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi IV. Uluslararası ve VIII. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresinde.       Ana teması  “İdealler ve Gerçekler: Yapamadıklarımız” olarak belirlenen kongreye Üsküdar Üniversitesi’nden Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay, Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Selma Doğan ve Hemşirelik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Besti Üstün de katıldı.

Uzbay, ‘Psikofarmakolojik Akılcı İlaç Kullanımı’ başlıklı bir konferans verirken Prof. Dr. Selma Doğan ‘Dünden Bugüne Psikiyatri Hemşireliği Eğitimi ve Araştırma: Mevcut Durum ve Gelecek Yönelimleri’ başlıklı panelin, Prof. Dr. Besti Üstün de ‘Psikiyatri Uygulama Alanında Göz Ardı Edilen Bir Boyut Olarak Fiziksel Sağlık Sorunları’ başlıklı panelin oturum başkanlıklarını yaptı.

ÜHA

 Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: