Üsküdar Üniversitesi Hindistan’da!

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesinin, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, önderliğinde katıldığı “One Day International” programında beyin alanındaki gelişmeler her yönüyle irdelenecek.

Üsküdar Üniversitesi Hindistan’da!

Dünyada beyin alanındaki çalışmalar ve gelişmelerin geldiği son nokta Hindistan’da alanında önemli isimlerin katılımı ile masaya yatırılıyor. Türkiye’den Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesinin, Prof. Dr. Nevzat Tarhan önderliğinde katıldığı “One Day International” programında beyin alanındaki gelişmeler her yönüyle irdelenecek.

Türkiye’nin Beyin Üssü olarak tanınan aynı zamanda davranış bilimleri ve sağlık alanında tematik eğitim modelinin yanında Avrupanın 2’inci NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uygulama ortağına sahip Üsküdar Üniversitesi şimdi de Hindistan’a gidiyor.

14 Temmuzda Hindistan’ın Kozhikode şehrinde gerçekleşecek “One Day International” seminerine dünyanın birçok bölgesinden nörobilim, psikiyatri, psikoloji ve bilişsel bilimin önde gelen isimleri katılacak.

Uluslararası seminerde dünyadaki beyin çalışmaları, gelişmeleri ve beklentileri ele alınacak.

Jamia Markaz Üniversitesinde düzenlenecek seminere Türkiye’den Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de katılacak.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka ve Üsküdar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel seminerde Türkiye’deki çalışmalarla ilgili bilgiler verecek.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al