Deprem Travma Psikolojisi

Üsküdar Üniversitesi eğitimde sınırları kaldırıyor

Davranış Bilimleri ve Sağlığında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, öğrencilerine dünyanın saygın üniversitelerinde eğitim fırsatı sunuyor.

Üsküdar Üniversitesi eğitimde sınırları kaldırıyor

Davranış Bilimleri ve Sağlığında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, öğrencilerine dünyanın saygın üniversitelerinde eğitim fırsatı sunuyor.

uskudar_universitesiBaşarılı öğrencilerini Amerika, İngiltere, Almanya, Kanada, Çin gibi dünya üniversitelerinde eğitim imkânı sunan üniversite onlara yüksek lisans ve doktora imkânlarını da tanıyor. Üniversite eğitiminde Türkiye’de yeni ve özgün model uygulayan Üsküdar Üniversitesi dünyanın saygın üniversiteleriyle de işbirliği yapıyor. Eğitimde öğrencileri için sınır kavramını ortadan kaldırıyor. Üsküdar Üniversitesi hazırlık öğrencilerine dünya standartlarında bir eğitim sunuyor. Üsküdar Üniversitesi İngilizce hazırlık programı ALFSI ve uluslararası anlaşmaları ile öğrenciler çok sayıda avantaja sahip oluyor. Üsküdar Üniversitesi Hazırlık programı ALFSI; İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, İspanya, Almanya ve hatta Çin'de yer alan üniversite, enstitü ve akademiler ile yapmış olduğu anlaşmalar ile öğrencilerine hazırlık eğitiminden, yüksek lisans, doktoraya kadar çeşitli imkânlar sunuyor. Böylece öğrenciler ister hazırlığa, ister akademik programlara katılabiliyor veya yaz dönemini kısa süreli programlar ile değerlendirebiliyorlar. Öte yandan Üsküdar Üniversitesi dünya öğrencilerine de kucak açıyor, onlara eğitim sunuyor. Dünyanın doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar Kenya, Çin, Belçika gibi birçok ülkelerden öğrenciler Üsküdar Üniversitesi’nin eğitim fırsatından yararlanıyor. Üsküdar Üniversitesi’nin işbirliği yaptığı üniversiteler: University of California Los Angeles Extension London College of Contemporary Arts London School of Business and Finance St Patrick's College, Eserp Business School Gisma Business School - Berlin 360 GSP College University of Massachusets Dartmouth-ABD Simon Fraser University  - Kanada Anglia Ruskin University - İngiltere University of Hertfordshire – İngiltere

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • 11. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi ‘ne rekor katılımla gerçekleşti.
  • 10. Uluslarası İletişim Günleri uluslararası bilgi şölenine dönüştü.
  • Emperyalizm ve antiemperyalizm mücadelesinin yeni versiyonu: “Dijitalleşme”
  • 19. Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi Üsküdar Üniversitesi’nde başladı.
  • Üsküdar Üniversitesi’nden girişimcilere Startup İdea Yarışması ile destek.
  • Yetişkin ve çocuk ağız diş sağlığı hizmeti veren Üsküdar Diş Hastanesi açıldı.
  • Randevu Al