Deprem Travma Psikolojisi

Üsküdar Üniversitesi, Avrupa’nın en büyük fuarı için İngiltere’de…

Üsküdar Üniversitesi, İngiltere’de düzenlenecek 28. European Association for International Education-Avrupa Uluslararası Eğitim Birliği (EAIE) Fuarı’nda 55 ülkeden akademisyen, üniversite ve eğitim kurumları ile bir araya gelecek.

  Üsküdar Üniversitesi, Avrupa’nın en büyük fuarı için İngiltere’de…

Uluslararası tanıtım faaliyetlerini hızla sürdürmeye devam eden Üsküdar Üniversitesi, Avrupa’nın en yüksek katılımlı yüksek eğitim konferans ve fuarı olan 28. European Association for International Education-Avrupa Uluslararası Eğitim Birliği (EAIE)  Fuarı’na katılacak.

13-16 Eylül 2016 tarihlerinde İngiltere’nin Liverpool şehrinde düzenlenecek fuarda Üsküdar Üniversitesi, Avrupa ve tüm dünyadan eğitimle ilgili kurumları ile bir araya gelecek. Bu önemli buluşmada Üsküdar Üniversitesi’ni Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular temsil edecek.

Fuar kapsamında katılımcı 55 ülkeden akademisyen, üniversite ve eğitim kurumları birçok konuda işbirliği için görüşmelerde bulunacak. Üsküdar Üniversitesi dünyaya açılma hedefi doğrultusunda daha önce Köln’de açtığı temsilciliğin ardından EAIE Fuarı’nın yanı sıra özellikle Avrupa, Orta ve Uzak Asya ile Afrika’da da tanıtım ve işbirliği faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam edecek.

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi’nin araştırma ve eğitim faaliyetlerindeki başarısı uluslararası derecelendirme kuruluşu Times Higher Education (THE) tarafından b
  • 11. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi ‘ne rekor katılımla gerçekleşti.
  • 10. Uluslarası İletişim Günleri uluslararası bilgi şölenine dönüştü.
  • Emperyalizm ve antiemperyalizm mücadelesinin yeni versiyonu: “Dijitalleşme”
  • 19. Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi Üsküdar Üniversitesi’nde başladı.
  • Üsküdar Üniversitesi’nden girişimcilere Startup İdea Yarışması ile destek.
  • Randevu Al