Üsküdar'ın Ordu çıkartması yerel medyada

Üsküdar Üniversitesi’nin “Anadolu Buluşmaları” kapsamında Ordu çıkartması, yerel basının da gündeminde.

Üsküdar'ın Ordu çıkartması yerel medyada

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın aynı günde farklı konu ve farklı hedef kitlelere yönelik verdiği üç konferansa Ordu yerel basını da geniş yer ayırdı.

PROF. DR. NEVZAT TARHAN’DAN ORDU’DA BİR GÜNDE ÜÇ KONFERANS

Üsküdar Üniversitesi, “Anadolu Buluşmaları” kapsamında Türkiye’nin farklı şehirlerinde aday öğrenci ve bölge halkı ile buluşmalarını sürdürürken Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan Ordu’da bir günde üç konferans verdi.

İlk olarak tercih fuarında aday öğrencilerle buluşan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin davetiyle eğitimciler ve Ordu halkıyla iki ayrı konferansta bir araya geldi.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Ordu programında ilk durağı üniversite tercih fuarı oldu. Ordu Kültür Sanat Merkezindeki etkinlikte Prof. Dr. Nevzat Tarhan, üniversiteye hazırlanan adaylara “Bilinçli Üniversiteli Olmak” konferansı verdi.

‘Anadolu Buluşmaları’ Ordu programı kapsamında Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın ikinci durağı Fatsa oldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak Fatsa Kültür Sarayında eğitimcilerle bir araya gelen Tarhan “Pozitif Psikoloji” başlıklı konferansıyla eğitimcilere seslendi.

‘Anadolu Buluşmaları’ Ordu programında son durak, Ordu Kültür Sanat Merkezinde Ordululara “Duyguların Yönetimi” başlıklı konferans oldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olan Tarhan, bu kez Ordu halkına seslendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve eşi Yeter Yılmaz’ın da katıldığı konferansta Tarhan, duygular ve beyin ilişkisini anlattı. Burada da yoğun ilgiyle karşılanan Tarhan önemli paylaşımlarda bulundu.

Üsküdar Üniversitesi’nin Ordu çıkartması Ordu yerel basınında da geniş yer aldı. Bölgenin en çok okunan gazetelerinden Ordu Olay Gazetesi, Ordu Tribün, Ordu Yorum, Vizyon Ordu, Fatsa Postası gibi gazetelerin yanı sıra çok sayıda online haber sitesi de bu programı sayfalarına taşıdı.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010 ile 2015-2022 dönemleri Birleşmiş Milletler (BM) Uyuşturucu Kontrol Kurulu Üyesi ve önceki Başkanı P
  • Aileler Üniversitede Projesi, pilot uygulamanın ardından kapsamı genişletilerek “Kişilerarası Şiddetin Önlenmesi: Saydam Bakış” projesi ile Pendik ilç
  • Evliliğin gençler için ne ifade ettiği sorusuna katılımcı ülkeler genelinde yarıdan fazla katılımcı %58.6 oranla “Mutlu bir beraberlik” cevabını verdi
  • Üsküdar Üniversitesi araştırmacıları G20-N20 Konferansında çalışmalarını anlattı.
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • Randevu Al