Üsküdar'ın Ordu çıkartması yerel medyada

Üsküdar Üniversitesi’nin “Anadolu Buluşmaları” kapsamında Ordu çıkartması, yerel basının da gündeminde.

Üsküdar'ın Ordu çıkartması yerel medyada

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın aynı günde farklı konu ve farklı hedef kitlelere yönelik verdiği üç konferansa Ordu yerel basını da geniş yer ayırdı.

PROF. DR. NEVZAT TARHAN’DAN ORDU’DA BİR GÜNDE ÜÇ KONFERANS

Üsküdar Üniversitesi, “Anadolu Buluşmaları” kapsamında Türkiye’nin farklı şehirlerinde aday öğrenci ve bölge halkı ile buluşmalarını sürdürürken Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan Ordu’da bir günde üç konferans verdi.

İlk olarak tercih fuarında aday öğrencilerle buluşan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin davetiyle eğitimciler ve Ordu halkıyla iki ayrı konferansta bir araya geldi.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Ordu programında ilk durağı üniversite tercih fuarı oldu. Ordu Kültür Sanat Merkezindeki etkinlikte Prof. Dr. Nevzat Tarhan, üniversiteye hazırlanan adaylara “Bilinçli Üniversiteli Olmak” konferansı verdi.

‘Anadolu Buluşmaları’ Ordu programı kapsamında Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın ikinci durağı Fatsa oldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak Fatsa Kültür Sarayında eğitimcilerle bir araya gelen Tarhan “Pozitif Psikoloji” başlıklı konferansıyla eğitimcilere seslendi.

‘Anadolu Buluşmaları’ Ordu programında son durak, Ordu Kültür Sanat Merkezinde Ordululara “Duyguların Yönetimi” başlıklı konferans oldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olan Tarhan, bu kez Ordu halkına seslendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve eşi Yeter Yılmaz’ın da katıldığı konferansta Tarhan, duygular ve beyin ilişkisini anlattı. Burada da yoğun ilgiyle karşılanan Tarhan önemli paylaşımlarda bulundu.

Üsküdar Üniversitesi’nin Ordu çıkartması Ordu yerel basınında da geniş yer aldı. Bölgenin en çok okunan gazetelerinden Ordu Olay Gazetesi, Ordu Tribün, Ordu Yorum, Vizyon Ordu, Fatsa Postası gibi gazetelerin yanı sıra çok sayıda online haber sitesi de bu programı sayfalarına taşıdı.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Aralarında AK Parti Milletvekillerinin yanı sıra ilçe kaymakamı, belediye başkanı, ilçe milli eğitim müdürü, emniyet müdürlerinin de olduğu Üsküdar İl
  • Üsküdar Üniversitesi, 2021-2022 Akademik Yılı mezuniyet töreniyle 9’uncu dönem mezunlarını uğurladı.
  • Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’in İskenderun Kaymakamlığı’na atanm
  • Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Üniversitesi ailesine katılan 5 bin 138 yeni Üsküdarlıya ve aileler
  • Oyuncu Buse Varol Tektaş, üniversiteli oldu. Şarkıcı, sunucu, oyuncu Alişan’ın eşi olan Buse Varol Tektaş, Üsküdar Üniversitesi Felsefe bölümünü %50 b
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Randevu Al