Deprem Travma Psikolojisi

Üsküdar İletişim’de uygulayarak öğreniyorlar

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi sahip olduğu olanaklar sayesinde öğrencilerine akademik donanımın yanı sıra uygularken öğrenme fırsatı sunuyor.

Üsküdar İletişim’de uygulayarak öğreniyorlar

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi, alanında uzman deneyimli akademik personeliyle donanımlı iletişimciler yetiştiriyor. İletişim Fakültesi, sahip olduğu teknolojik alt yapı ile öğrencilerine okulda uygulama yapma imkanı sunuyor.

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde kurulan Üsküdar Üniversitesi Radyo ve TV Stüdyoları’nda öğrenciler ders içi ve dışı uygulama imkânları ile deneyim kazanıyor.

ÜÜTV, ÜÜ Radyo ve ÜHA (Üsküdar Haber Ajansı) ile Haber Üsküdar Gazetesi gibi kitle iletişim araçlarının en etkin şekilde kullanıldığı bir medya altyapısı sayesinde öğrenciler uygulama ve pratik yapma olanağına sahip oluyor.

Teknolojinin en son imkânlarıyla donatılan stüdyoda öğrenciler, yapımdan yayına kadar tüm aşamaları deneyimleyebiliyor.

İletişim Fakültesi bünyesinde kurulan Mac Laboratuvarı ise özellikle Görsel İletişim Tasarımı bölümü öğrencileri için uygulama olanağı sunuyor.

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al