Üsküdar İletişim’de uygulayarak öğreniyorlar

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi sahip olduğu olanaklar sayesinde öğrencilerine akademik donanımın yanı sıra uygularken öğrenme fırsatı sunuyor.

Üsküdar İletişim’de uygulayarak öğreniyorlar

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi, alanında uzman deneyimli akademik personeliyle donanımlı iletişimciler yetiştiriyor. İletişim Fakültesi, sahip olduğu teknolojik alt yapı ile öğrencilerine okulda uygulama yapma imkanı sunuyor.

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde kurulan Üsküdar Üniversitesi Radyo ve TV Stüdyoları’nda öğrenciler ders içi ve dışı uygulama imkânları ile deneyim kazanıyor.

ÜÜTV, ÜÜ Radyo ve ÜHA (Üsküdar Haber Ajansı) ile Haber Üsküdar Gazetesi gibi kitle iletişim araçlarının en etkin şekilde kullanıldığı bir medya altyapısı sayesinde öğrenciler uygulama ve pratik yapma olanağına sahip oluyor.

Teknolojinin en son imkânlarıyla donatılan stüdyoda öğrenciler, yapımdan yayına kadar tüm aşamaları deneyimleyebiliyor.

İletişim Fakültesi bünyesinde kurulan Mac Laboratuvarı ise özellikle Görsel İletişim Tasarımı bölümü öğrencileri için uygulama olanağı sunuyor.

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Randevu Al