Uçakta yoga yapmakta diretti, ortalık karıştı

FBI uçakta yoga yapmakta direten bir yolcunun gözaltına alındığını açıkladı.

Uçakta yoga yapmakta diretti, ortalık karıştı

Kanada Başbakanı toplantı arasında yoga yaptı Kanada Başbakanı toplantı arasında yoga yaptı

Bir tarafta sabah yogası, bir tarafta mülteci dramıBir tarafta sabah yogası, bir tarafta mülteci dramı

26 Mart’ta Hawaii-Japonya seferini yapan United Airlines’a ait bir uçak, Hyongtae Pae isimli bir yolcunun oturmak yerine yoga yapmakta diretmesi üzerine zorunlu iniş yaptı. Uçakta bağırarak eşini iten yolcu FBI tarafından gözaltına alındı.

Pae yemek servisi sırasında yerinde oturmak istemedi ve uçağın arka tarafına geçerek meditasyon yapmayı tercih etti. Kendisini uyaran uçuş görevlilerine eşi de eklenince Pae sinirlendi.

Şikayete göre, bir anda yolcuları öldürmekle tehdit etmeye başlayan Pae, ‘’Tanrı yoktur’’ diye de bağırmaya başladı.

Pae’nin uçuş görevlilerinin kendisine emir verdiğini hissettiği için öfkelendiği belirtildi.

Yetkililer Pae’nin kendisi, eşi ve diğer insanlar için tehlike oluşturduğunu düşündükleri için serbest bırakılmaması gerektiğini ifade etti.

Ancak Yargıç Kevin Chang, Pae’nin adayı terketmemesi ve akıl sağlığı testinden geçirilmesi şartıyla 25 bin dolar kefalet koyularak serbest bırakılmasına karar verdi.

Pae’nin 72 yaşında Güney Koreli emekli bir çiftçi olduğu ve eşiyle 40. evlilik yıl dönümlerini kutlamak için ilk kez Hawaii’ye gittiği belirtildi.

A.A

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Sadece yaşanan psikolojik durum değil, kalp, şeker gibi hastalıklarda panik nöbeti geçirtebilir. Panik nöbetin başka nedenleri de var...
  • Randevu Al