Üç gözlü adamın inanılmaz hikayesi

İşte üç gözlü Bill Durks'un az bilinen o inanılmaz hikâyesi...

Üç gözlü adamın inanılmaz hikayesi
Paylaş:

1913 yılında Amerika’da Alabama’da dünyaya gelen William “Bill” Durks, diğer 3 kardeşinden farklı bir yüze sahip oldu. Normal bir anne ve normal bir babadan doğan Bill Durks, yarık bir dudak, yarık bir damak ve ikiye ayrılmış gibi duran bir yüze sahipti ve oldukça ürkütücü görünüyordu. İşte Bill Durks'un az bilinen o inanılmaz hikâyesi...

Yüzü ikiye ayrılmış gibi görünen Bill için o günün şartlarında doktorların yapabileceği fazlaca bir şey yoktu. Bu durum Bill´in iyice içine kapanmasına neden oldu.

Hiç arkadaşı olmayan Bill, yüzünün bu korkunç görünümü yüzünden okula bile gidemedi. Bill büyüdükçe sorunları da büyüdü. Akranları hatta daha büyük insanlar kendisinden kaçar oldu. Zavallı adamın burnunun üst kısmına 3. bir göz yerleştiren sirk sahibi, boya ve makyaj malzemeleri kullanarak zaten korkunç görünen bu adama daha da korkunç hale getirdi.

Garip yaratık´ adıyla insanlara gösterilen Bill, sirk tarafından ülkenin bütün eyaletlerini dolaştırıldı.Bir hayvan muamelesi yapılan talihsiz adam bir anda bütün ülke tarafından tanınan bir isim oldu.

Bill´in kazandığı bu şöhret kendisine bir evlilik getirdi. Bill kendisinden 10 yaş büyük olan Mildred kısaca ´Milly´ olarak bilinen bir kadınla evlendi.

Bill´in bu evlilikte oldukça sağlıklı bir kızı oldu. Mutlu bir aile yaşamı olmasına rağmen insanlardan tecrit edilmiş bir halde yaşayan Bill, ömrünü yüzünü saklayarak geçirdikten sonra 1975 yılında yaşamını yitirdi.

HÜRRİYET

 Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: