Tilkinin kaptığı parmak iyileşti

İngiltere’de henüz beş haftalıkken evinde uğradığı tilki saldırısında sol elinin yüzük parmağı kopan bebek bir yılda tamamen iyileşti.

Tilkinin kaptığı parmak iyileşti
Paylaş:

İngiltere’de henüz beş haftalıkken evinde uğradığı tilki saldırısında sol elinin yüzük parmağı kopan bebek bir yılda tamamen iyileşti. tilkiparmakOperasyonu gerçekleştiren estetik cerrah Jian Farhadi, dikilen parmakta ufak bir yara izi dışında deformasyon bulunmadığını belirtti.

Dennie Dolan adlı bebeğin annesi Haley Cawley de, “Ameliyattan sonra parmağın haftalarca simsiyah kaldığını, ancak zamanla yeniden normal rengine döndüğünü” söyledi. Cawley, geçen yıl ölümün eşiğine gelen Dennie’nin çok hareketli ve neşeli bir bebek olduğunu belirterek “O benim küçük mucizem” dedi.

UYURKEN SALDIRDI

Dennie, geçen yıl şubat ayında, ailesinin Londra’nın Bromley semtindeki evinde yatağında uyurken açık unutulan bahçe kapısından odasına giren bir tilkinin saldırısına uğramıştı. Saldırı sırasında parmağı kopan bebeğin yüzü de morarmıştı. Annenin bebeğin ağlamasını duyarak odaya girmesi üzerine kaçan tilki kayıplara karışmıştı. A.A