Tilkinin kaptığı parmak iyileşti

İngiltere’de henüz beş haftalıkken evinde uğradığı tilki saldırısında sol elinin yüzük parmağı kopan bebek bir yılda tamamen iyileşti.

Tilkinin kaptığı parmak iyileşti

İngiltere’de henüz beş haftalıkken evinde uğradığı tilki saldırısında sol elinin yüzük parmağı kopan bebek bir yılda tamamen iyileşti. tilkiparmakOperasyonu gerçekleştiren estetik cerrah Jian Farhadi, dikilen parmakta ufak bir yara izi dışında deformasyon bulunmadığını belirtti.

Dennie Dolan adlı bebeğin annesi Haley Cawley de, “Ameliyattan sonra parmağın haftalarca simsiyah kaldığını, ancak zamanla yeniden normal rengine döndüğünü” söyledi. Cawley, geçen yıl ölümün eşiğine gelen Dennie’nin çok hareketli ve neşeli bir bebek olduğunu belirterek “O benim küçük mucizem” dedi.

UYURKEN SALDIRDI

Dennie, geçen yıl şubat ayında, ailesinin Londra’nın Bromley semtindeki evinde yatağında uyurken açık unutulan bahçe kapısından odasına giren bir tilkinin saldırısına uğramıştı. Saldırı sırasında parmağı kopan bebeğin yüzü de morarmıştı. Annenin bebeğin ağlamasını duyarak odaya girmesi üzerine kaçan tilki kayıplara karışmıştı. A.A
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Erkekler için çocuk sahibi olmak büyük bir sorumluluk gerektiriyor. Eşiniz baba olmaya hazır mı? İşte cevabı.
  • Çocuğunuz yaramaz ise bu onun ileride iş hayatında başarılı olacağı anlamına gelebilir.
  • Kâbuslar, uyku terörü, uyurgezerlik gibi uyku bozuklukları çocukların bedensel ve ruhsal gelişimlerini olumsuz yönde etkiliyor.
  • Solaklara yapılan baskı, disleksi ve kekemeliğe yol açabilir.
  • Baskıcı anne-babalar dikkat! Çocuğunuzun tüm hayatını olumsuz etkileyebilirsiniz.
  • Psychological Science ‘da yayımlanan yeni bir çalışma; başkalarının zihinsel durumları hakkında akıl yürütebilmeyi öğrenen çocukların bir ödülü kazanm
  • Randevu Al