Tercih Günlerinin Yorgunluğu Atıldı

Tercih Günlerinin Yorgunluğu Akşam Yemeğinde Atıldı.

Tercih Günlerinin Yorgunluğu  Atıldı

27 Temmuz’da başlayan Üsküdar Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri 14 Ağustos’ta sona erdi. Bu süreçte yoğun bir dönemi geride bırakan, aday öğrencilere ve velilere özveriyle danışmanlık yapan akademik ve idari personeller ile sarı tişörtlüler geleneksel hale gelen tercih ve tanıtım günleri final yemeğinde bir araya geldi.

#ÜsküdarlaKal #ÜsküdarlaGüzelGünlerGelecek mottosuyla bu yıl başarılı bir tercih ve tanıtım dönemi geçiren Üsküdar Üniversitesi bu yılda on binlerce adaya dokundu.

Bu süreçte doğru tercih, bölüm ve üniversite seçimine ilişkin Üsküdar Üniversitesine gelen çok sayıda aday, akademik, idari kadro ile sarı tişörtlülerden bu yıl da geleceklerini planlama noktasında bilgi aldı.

Adaylar, yoğun pandemi tedbirleri altında üniversitenin yerleşkelerini gezerek laboratuvar ve tüm lokasyonları inceleyerek üniversiteyi yakından tanıma imkânı buldu.

“Üsküdar ailesi akşam yemeğinde bir araya geldi"

Yoğun geçen tercih, tanıtım günlerini geride bırakan, akademik ve idari kadro ile Üsküdar’ın bilinen yüzleri sarı tişörtlüler, Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşke bahçesinde akşam yemeğinde bir araya geldi.

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Zelka başta olmak üzere Genel Sekreter Selçuk Uysaler, Kurumsal iletişim Direktörü Tahsin Aksu, Eğitim Kurumları ve Rehberlik Hizmetleri Yöneticisi Ece Tözeniş, Medya PR Birim Yöneticisi Şaban Özdemir ile Fakülte Dekan ve öğretim üyelerinin de katıldığı akşam yemeğinde öğrenciler eğlenceli dakikalar geçirdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al