Deprem Travma Psikolojisi

Teknolojinin suyu çıktı

Teknolojinin bu yaz aylarındaki modası su geçirmeyen modeller oldu. Akıllı telefondan kulaklığa kadar birçok cihaz su geçirmeyen modellerle dikkat çekiyor.

Teknolojinin suyu çıktı

Teknolojinin bu yaz aylarındaki modası su geçirmeyen modeller oldu. Akıllı telefondan kulaklığa kadar birçok cihaz su geçirmeyen modellerle dikkat çekiyor.

teknolojisuYaz aylarının gelmesiyle beraber teknoloji üreticileri harekete geçti ve tüm kış boyunca hazırlan yeni nesil cihazlar kullanıcılara sunuldu. Su geçirmeme özelliğiyle donatılan bu yazın son moda cihazları, kullanıcıların telefonunu havuza veya denize düşürme korkusunu yenmesini sağlıyor. Bu cihazların başında akıllı telefonlar geliyor. Samsung ve Sony’nin yeni nesil akıllı telefonları 1.5 metreye kadar su geçirmezken, telefon kılıfları da bu modaya uydu. Akıllı telefonlar için geliştirilen yeni nesil kılıflar, kullanıcıların havuz veya deniz kenarında rahat bir nefes almasını sağlıyor.

SU ALTINDA HD KALİTE

Ayrıca su geçirmeyen diğer ürünler arasında kulaklıklarda yer alıyor. Sony’nin geliştirdiği yeni kulaklık modeli yer alıyor. Özel tasarlanan lastiklere sahip olan kulaklık modeli, kullanıcıların yüzerken bile müzik dinleyebilmesini sağlıyor. Bu yazın popüler teknolojileri arasında kolay taşınabilir ve dayanıklı kameralar da var. GoPro’nun geliştirdiği son model, kullanıcıların su altından video ve fotoğraf çekebilmesini sağlıyor. Ayrıca cihaz HD kalitede video çekebiliyor. Geniş açı lense sahip olan cihazla arkadaşlarınızı kıskandıracak fotoğraflar çekebilmeniz mümkün. SONY XPERİA Z2 Su geçirmeyen akıllı telefonları ardı arkasına piyasaya süren Sony Xperiz Z2, bu yaz da sahillerin gözdesi olma yolunda ilerliyor. Havuz gibi tatlı sularda 1.5 metreye kadar dayanabilen Sony Xperia Z2’nin, su altında da Ultra HD video çekimi yapabiliyor. Fiyatı: 2200 TL SAMSUNG GALAXY S5 Şirketin amiral gemisi akıllı telefon modeli olan modelde, su geçirmeme özelliği de yer alıyor. Cihazda bulunan ‘IP67 sertifikası’ Galaxy S5’i toza karşı tam suya karşıysa ise 1 metre derinliğe kadar yarım saat boyunca kadar koruyabiliyor. Fiyatı: 2200 TL GOPRO HERO 3+ BLACK EDİTİON Kullanıcıların kolay bir şekilde video ve fotoğraf çekebilmesini sağlayan GoPro’nun ‘Hero 3+ Black Edition’ modeli, boyutları ve dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Deniz altında su geçirmeyen cihaz aynı zamanda sahillerdeki kumlardan da etkilenmiyor. Fiyatı: 1400 TL SU GEÇİRMEYEN KULAKLIK ‘Yüzerken müziksiz yapamıyorum’ diyenler için Sony’nin ‘NWZW273W’ adındaki modeli kullanıcıların beğenisine sundu. Özel geliştirilen lastiklerle kulak içine yapışan kulaklık içeriye su girmesini engelliyor. Böylece yüzerken bile müzik keyfine kesintisiz devam edilebiliyor. Fiyatı: 220 TL SU GEÇİRMEZ KILIF Su geçirmeyen telefonlara alternatif olarak su geçirmeyen kılıflar geliştirildi. Tüm akıllı telefonlara uyumlu olarak tasarlanan ‘Aquapac’ adındaki su geçirmez kılıf ile akıllı telefonlar su altına bile indirilebiliyor. Fiyatı: 60 TL

OYUN DÜNYASI

YARIŞÇILARA YENİ HEYECAN Playstatıon 4'e özel olarak piyasaya sürülecek olan ‘Driveclub’ için geri sayım başladı. Oyun hakkında video paylaşan yapımcı şirket, meraklıların beğenisini kazanmayı başardı. Grafik konusunda başarılı olduğu görülen oyunun görülüyor. Driveclub’ın gelecek aylarda satışa çıkması bekleniyor. HÜRRİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Seçim döneminde medya kullanımını kısıtlamak ruh sağlığı için önemli.
  • Nevrotik bozukluk güvensizlik, kaygı, huzursuzluk, nefret, odaklanamamak, plansızlık gibi belirtilerle ortaya çıkan bir duygu durum bozukluğudur.
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Randevu Al