TATİLİ SARKITANLARA İYİ HABER

TATİLİ SARKITANLARA İYİ HABER

Milliyet

Fransız dergisi L’express bütün yaz ofiste çalışacaklar ve tatile çıkamayacakların üzülmemeleri için birçok neden olduğunu yazdı. İşte onlardan bazıları:

 

1- Sezon dışı tatil: Tatiliniz yarı fiyatına gelecek, plajlar bomboş ve tertemiz olacak. Her şeyden önemlisi, herkes çalışırken tatil yapmanın tadını çıkaracaksınız.

2- Gevşek çalışma: Yaz boyunca ofiste işler durgun olacak, rahat bir çalışma dönemi geçireceksiniz. Bu arada yoğunluktan ertelediğiniz ofis işlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

3- Rahat ulaşım: Yazın işe giderken toplu ulaşım araçları tıklım tıklım olmayacak ve trafikte saatler harcamayacaksınız.

4- Şefler tatilde: Şefiniz tatilde olacağı için sizi kontrol edecek kimse olmayacak; kendi kararlarınızı alabileceksiniz.

5- Yeni arkadaşlar: Çoğu ofis arkadaşınız izinde olacak; işyerinde yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

6- Sorun yok, işler yürür: Tatile çıktığınız sırada bütün iş arkadaşlarınız çalışıyor olacağı için, kimse size ihtiyaç duymayacak. Tatilinizi iş konusunda sürekli aranarak rahatsız edilmeden geçireceksiniz.

7- Ofisin en havalısı: Tatilden döndüğünüzde herkes size imrenecek; ofisin en havalısı ve en bronzu siz olacaksınız!

8- İyi izlenim: Herkes tatildeyken ofiste kalmak şefinizin gözünde sizi çok iyi gösterecek.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al