Tarhan'dan Beyazıt'ta imza günü

Tarhan Beyazıt kitap fuarında kitaplarını imzaladı.

Tarhan'dan Beyazıt'ta imza günü

Tarhan Beyazıt kitap fuarında kitaplarını imzaladı.

tarhan_imzaBu yıl 33’üncüsü düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı bu yıl da önemli isimleri misafir etti. Yazar-Okur buluşmalarında Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da okurlarıyla buluştu. Timaş ve Nesil Yayınları standında okurlarına kitaplarını imzalayan Tarhan’a ilgi yoğundu. Tam 33 yıldır bir Ramazan geleneği olarak devam eden Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı 4 Temmuz’dan buyana Beyazıt Meydanı’nda okurlarını misafir ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ'nin katkılarıyla gerçekleştirilen Fuar da hemen her gün birkaç yazar okurlarıyla buluşuyor. Psikolojik, kültürel, siyasal ve toplumsal alanlarında bugüne kadar bir birinden değerli kitaplara imza atan Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da fuarda okurlarıyla bir araya geldi. Tarhan ilk olarak Timaş Yayınları standında kitaplarını imzaladı. İlginin yoğun olduğu programda stant önünde uzun kuyruklar oluştu. Okurlarına bir süre kitaplarını imzalayan, onlarla sohbet eden Tarhan sonrasında Nesil Yayınları standında okurlarıyla bir araya geldi. Tarhan Nesil Yayınlarından çıkan kitaplarını da okurları için imzaladı. Yaklaşık 2 saat süren imza töreninde Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile okurları bol bol fotoğraf çektirdi.
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Sadece yaşanan psikolojik durum değil, kalp, şeker gibi hastalıklarda panik nöbeti geçirtebilir. Panik nöbetin başka nedenleri de var...
  • Randevu Al