Deprem Travma Psikolojisi

Tarhan'dan bakanlık yöneticilerine kişisel gelişim dersi

Milli Eğitim Bakanlığı gençleşen personelini alanında önemli isimlerle bir araya getirerek bilgilendiriyor. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bakanlık yöneticilerine kişisel gelişim dersi verdi.

Tarhan'dan bakanlık yöneticilerine kişisel gelişim dersi

Milli Eğitim Bakanlığı gençleşen personelini alanında önemli isimlerle bir araya getirerek bilgilendiriyor.  Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bakanlık yöneticilerine kişisel gelişim dersi verdi.

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in talimatıyla yeni yapılanmaya giren Milli Eğitim Bakanlığı, üst düzey yöneticilerini otorite isimleri konuşmacı olarak misafir ederek bilgilendiriyor. Gelişime yönelik gerçekleştirilen programlar kapsamında Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, yöneticilerle bir araya geldi. Tarhan, kişisel gelişim ve liderlik üzerine paylaşımda bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı, bakanlık üst düzey yöneticilerini bilgilendiriyor. Bakan Ömer Dinçer’in talimatıyla alanında önemli isimler “Zirvedekilerle Buluşma” programları kapsamında üst düzey yöneticilerle buluşuyor. Toplantılara bakanlık müsteşar yardımcıları, genel müdür, grup başkanları ve şube müdürleri katılıyor. 110 kişinin katılımıyla 5 ay sürecek programlarla gençleşen kadronun donanımlı olması hedefleniyor. Bu kapsamda bakanlık personeliyle buluşan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, katılımcılara hayata ilişkin önemli bilgiler verdi. Şaban Özdemir (NPGRUP)  
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Trol nedir, kime denir? Anlayalım, öğrenelim, saptayalım, ayıklayalım ve tabii ki kurtulalım. Peki nasıl? İşte rehberiniz...
  • Bu depresyonun sıklığı %5-20 olarak bildiriliyor. Peki Postpartum depresyonu nedir? Kadınlar doğum sonrası ilk yıl içinde, psikiyatrik hastalıklar (an
  • Ağustos böceğinin ötüşü doğanın en hoş seslerinden biri olarak görülür. Bu böceğin sesi gizemli olduğu kadar yüksektir de.
  • Kirazın gut hastalığından kaynaklanan ağrıları dindirdiği bildirildi.
  • Cep telefonları ve diğer elektronik cihazların hassas elektronik sistemleri etkileyebileceği söyleniyor. Ama bunu kanıtlamak neden bu kadar zor?
  • Vişne nelere iyi geliyor?Kırmızı meyvelerden vişnenin ekşi tadının yanında çok tatlı, sağlığa yararlı etkileri var.
  • Randevu Al