Deprem Travma Psikolojisi

Tarhan Said-i Nursi'nin dostluğunu anlatacak

Said-i Nursi’nin dostluğu Şanlıurfa’da anlatılıyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Said-İ Nursi’nin dostluğunu anlatacak.

Tarhan Said-i Nursi'nin dostluğunu anlatacak

Said-i Nursi’nin dostluğu Şanlıurfa’da anlatılıyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Said-İ Nursi’nin dostluğunu anlatacak.

Şanlıurfa Belediyesi ve Risale Akademi ve Akademik Araştırmalar Vakfı (AKAV) "Said-i Nursi ve Dostluk" konulu bir panel düzenliyor. Şanlıurfa’daki panele Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da konuşmacı olarak katılıyor.

SAİD-İ NURSİ’NİN DOSTLUĞU ŞANLIURFA’DA ANLATILIYOR

Şanlıurfa Belediyesi ile AKAV, “Said-i Nursi ve Dostluk” konulu bir panel düzenliyor. 24 Haziran’da gerçekleştirilecek panele önemli akademisyenler katılıyor. Said-i Nursi’nin dostluğunun ele alınacağı panel de Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da yer alıyor. Şanlıurfa Belediye Nikah ve Konferans Salonu’ndaki programa Tarhan’ın yanı sıra gazeteci Yazar Yusuf Kaplan, Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan da konuşmacı olarak katılıyor. Panelin moderatörlüğünü ise Harran Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Cüneyt Gökçe yapıyor. Şaban Özdemir (NPGRUP)    
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Trol nedir, kime denir? Anlayalım, öğrenelim, saptayalım, ayıklayalım ve tabii ki kurtulalım. Peki nasıl? İşte rehberiniz...
  • Bu depresyonun sıklığı %5-20 olarak bildiriliyor. Peki Postpartum depresyonu nedir? Kadınlar doğum sonrası ilk yıl içinde, psikiyatrik hastalıklar (an
  • Ağustos böceğinin ötüşü doğanın en hoş seslerinden biri olarak görülür. Bu böceğin sesi gizemli olduğu kadar yüksektir de.
  • Kirazın gut hastalığından kaynaklanan ağrıları dindirdiği bildirildi.
  • Cep telefonları ve diğer elektronik cihazların hassas elektronik sistemleri etkileyebileceği söyleniyor. Ama bunu kanıtlamak neden bu kadar zor?
  • Vişne nelere iyi geliyor?Kırmızı meyvelerden vişnenin ekşi tadının yanında çok tatlı, sağlığa yararlı etkileri var.
  • Randevu Al