Tarhan Nöro Liderlik ve Yönetim'i anlatacak

Bahçeşehir Üniversitesi’nin her hafta düzenlediği “Hükümet Liderlik Okulu” programalarına bu hafta Prof. Dr. Nevzat Tarhan konuşmacı olarak katılıyor.

Tarhan Nöro Liderlik ve Yönetim'i anlatacak

Bahçeşehir Üniversitesi'nin her hafta düzenlediği "Hükümet Liderlik Okulu" programalarına bu hafta Prof. Dr. Nevzat Tarhan konuşmacı olarak katılıyor.

Birbirinden farklı konukların konuşmacı olarak katıldığı programda Tarhan. “Nöro Liderlik ve Yönetim” konusunda bilgiler verecek. Globalleşen dünyada siyasetin ve siyasetçinin değişen profiline uyum sağlayabilmek için bugünün ve yarının lider adaylarını objektif bilgi ve verilerle donatmayı hedefleyen Bahçeşehir Üniversitesi, bu kapsamda “Hükümet Liderlik Okulu” programı kapsamında önemli isimleri bir araya getiriyor. Türkiye’nin geçmişten günümüze yaşanan önemli olay ve dönemlerinin yalnızca teorik olarak değil; olayların sebep – sonuç ilişkilerinin, icraatların içinde doğrudan bulunmuş kişileri; siyasetçiler, akademisyenler, diplomatlar, ekonomistler, bilim adamları ve iş adamlarını bir araya getiriyor. Bu kapsamda bu yıl 8’incisi düzenlenen Siyaset Okulu’nun 7’inci haftasında Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan katılımcılarla bir araya gelecek. Rektör Tarhan son dönemlerde gittikçe önem kazanan beyin ve beynin yönetimi konusunda katılımcılara bilgi verecek, onlarla deneyimlerini paylaşacak. 25 Şubat Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi’nde14:00-15:15 saatleri arasında gerçekleştirilecek programda Rektör Tarhan, “Nöro Liderlik ve Yönetim” konulu bir konuşma yapacak. Tarhan beynin, kişinin duygu ve davranışları üzerindeki etkilerini anlatacak. Son dönemlerde “Nöro Liderlik ve Yönetim” eğitimi gittikçe önem kazanıyor. Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Randevu Al