Tarhan Nöro Liderlik ve Yönetim'i anlatacak

Bahçeşehir Üniversitesi’nin her hafta düzenlediği “Hükümet Liderlik Okulu” programalarına bu hafta Prof. Dr. Nevzat Tarhan konuşmacı olarak katılıyor.

Tarhan Nöro Liderlik ve Yönetim'i anlatacak

Bahçeşehir Üniversitesi'nin her hafta düzenlediği "Hükümet Liderlik Okulu" programalarına bu hafta Prof. Dr. Nevzat Tarhan konuşmacı olarak katılıyor.

Birbirinden farklı konukların konuşmacı olarak katıldığı programda Tarhan. “Nöro Liderlik ve Yönetim” konusunda bilgiler verecek. Globalleşen dünyada siyasetin ve siyasetçinin değişen profiline uyum sağlayabilmek için bugünün ve yarının lider adaylarını objektif bilgi ve verilerle donatmayı hedefleyen Bahçeşehir Üniversitesi, bu kapsamda “Hükümet Liderlik Okulu” programı kapsamında önemli isimleri bir araya getiriyor. Türkiye’nin geçmişten günümüze yaşanan önemli olay ve dönemlerinin yalnızca teorik olarak değil; olayların sebep – sonuç ilişkilerinin, icraatların içinde doğrudan bulunmuş kişileri; siyasetçiler, akademisyenler, diplomatlar, ekonomistler, bilim adamları ve iş adamlarını bir araya getiriyor. Bu kapsamda bu yıl 8’incisi düzenlenen Siyaset Okulu’nun 7’inci haftasında Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan katılımcılarla bir araya gelecek. Rektör Tarhan son dönemlerde gittikçe önem kazanan beyin ve beynin yönetimi konusunda katılımcılara bilgi verecek, onlarla deneyimlerini paylaşacak. 25 Şubat Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi’nde14:00-15:15 saatleri arasında gerçekleştirilecek programda Rektör Tarhan, “Nöro Liderlik ve Yönetim” konulu bir konuşma yapacak. Tarhan beynin, kişinin duygu ve davranışları üzerindeki etkilerini anlatacak. Son dönemlerde “Nöro Liderlik ve Yönetim” eğitimi gittikçe önem kazanıyor. Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al