TARHAN ISPARTALILARLA BULUŞUYOR

TARHAN ISPARTALILARLA BULUŞUYOR

Zeynep Güçlücan

Türkiye'nin ilk Nöropsikiyatri Hastanesi olan NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nin Yönetim Kurulu ve İDER İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan 18 Aralık’ta Ispartalıları ziyaret edecek.

 


Isparta’da İl Sağlık Müdürlüğü Psikolojik Danışma Merkezi ve Gökkuşağı Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenen seminerin konuğu Prof. Dr. Nevzat Tarhan olacak.

Evlilik ve aile içi sorunların anlatılacağı seminerde Tarhan, halktan gelen soruları tek tek cevaplandırıp, evlilik ve aileleyle ilgili tüm merak edilenleri ve bilinmeyenleri anlatacak.

HALK SORACAK TARHAN CEVAPLANDIRACAK

Tarhan, seminer öncesi Isparta halkından toplanan soruların hepsini cevaplandıracak.

Cumartesi günü saat 14.00’da başlayacak olan seminer için Isparta sokakları Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın afişleriyle süslendi.

Halkın merakla beklediği seminerin ardından Gökkuşağı  Derneği adına kitap satışı yapılacak.

Mutlu, huzurlu bir aile yapısı, başarılı ve saygılı çocuklar yetiştirmenin yollarını da anlatacak olan Tarhan, seminer sonrası ailelerle yemek yiyecek.


 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al