Tarhan imza gününde okurlarıyla buluştu

Prof. Dr. Nevzat Tarhan imza gününde okurlarıyla buluştu…

Tarhan imza gününde okurlarıyla buluştu

Prof. Dr. Nevzat Tarhan imza gününde okurlarıyla buluştu…

tarhan_imzagunuBu yıl 32’incisi gerçekleştirilen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı yine önemli kalemleri okurlarıyla buluşturdu. Hafta sonu Beyazıt Meydanında gerçekleştirilen fuara Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı. Timaş ve Nesil Yayınlarından okurla buluşan kitaplarını iki farklı stantta imzalayan Tarhan’a ilgi oldukça yoğundu. Uzun uzun okurlarıyla sohbet eden Tarhan, onlarla fotoğraf da çektirdi. 32 yıldır bir Ramazan geleneği olarak devam eden Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı bu yıl da Beyazıt Meydanı’nda okurlarını misafir ediyor. Türkiye Diyanet Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen fuarda her gün birkaç yazar okurlarıyla buluşuyor. Değerli kalemler arasında Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu yıl da yer aldı. Farklı alanlarda önemli eserleri okurlarıyla buluşturan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ilk olarak Timaş Yayınlarının standında okurlarıyla bir araya geldi. Timaş Yayınlarından bugüne kadar çıkan kitaplarını okurları için imzalayan Tarhan, onlarla uzun süre sohbet de etti. İlginin yoğun olduğu programda Tarhan okurlarıyla fotoğraf da çektirdi. Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan daha sonra Nesil Yayınlarının standında okurlarıyla bir araya geldi. İlginin yoğun imza gününde okuyucular Tarhan’la uzun uzun sohbet etme imkânı buldu.
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İntiharı önlemede psikolojik d
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Uzmanlara göre patolojik (takıntılı) aşk, alkolik olmak ya da kumarbazlık gibi hastalık sayılabilecek bir psikolojik problem.
  • Erkeklerin hoşlanma belirtileri Nelerdir; Erkekler bir kadından hoşlandığında neler yapar, nelerden uzak durur, karşı tarafa nasıl aşk sinyalleri gönd
  • Randevu Al