Deprem Travma Psikolojisi

Tarhan ikinci kez okurlarıyla buluştu

Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu yıl 31’incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda ikinci kez okurlarıyla buluştu.

Tarhan ikinci kez okurlarıyla buluştu

Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu yıl 31’incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda ikinci kez okurlarıyla buluştu.

Timaş Yayınlarının imza gününün ardından Nesil Yayınları’nın standında okurlarıyla bir araya gelen Tarhan’a ilgi yine yoğundu. Kitaplarını imzalayan Tarhan, okurlarıyla uzun uzun sohbet etti. Ramazan geleneği olarak tam 31 yıldır sürdürüle gelen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı bu yıl da Beyazıt Meydanı’nda okurları misafir ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ'nin katkılarıyla gerçekleştirilen fuara her gün binlerce okur geliyor. Yayınevleri düzenledikleri imza günleriyle de hemen her gün birkaç yazarı okuyucusuyla buluşturuyor. Bu kapsamda Prof. Dr. Nevzat Tarhan bir hafta içinde ikinci kez okurlarıyla bir araya geldi. Toplumsal, bilimsel, siyasal ve psikoloji alanlarında bugüne kadar onlarca kitaba imza atan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a ilgi ise yine yoğundu. Bu kez Nesil Yayınları standında okurlarıyla buluşan Tarhan okuruyla uzun uzun sohbet etti. İmza gününde alışıldık görüntüler yaşandı. Uzun uzun kuyruklar oluştu, kimi kendine kimi de sevdiklerine kitap imzalatabilmek için birbiriyle yarıştı.  Haber-Fotoğraf Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Trol nedir, kime denir? Anlayalım, öğrenelim, saptayalım, ayıklayalım ve tabii ki kurtulalım. Peki nasıl? İşte rehberiniz...
  • Bu depresyonun sıklığı %5-20 olarak bildiriliyor. Peki Postpartum depresyonu nedir? Kadınlar doğum sonrası ilk yıl içinde, psikiyatrik hastalıklar (an
  • Ağustos böceğinin ötüşü doğanın en hoş seslerinden biri olarak görülür. Bu böceğin sesi gizemli olduğu kadar yüksektir de.
  • Kirazın gut hastalığından kaynaklanan ağrıları dindirdiği bildirildi.
  • Cep telefonları ve diğer elektronik cihazların hassas elektronik sistemleri etkileyebileceği söyleniyor. Ama bunu kanıtlamak neden bu kadar zor?
  • Vişne nelere iyi geliyor?Kırmızı meyvelerden vişnenin ekşi tadının yanında çok tatlı, sağlığa yararlı etkileri var.
  • Randevu Al