TARHAN FARKINDALIK SEMİNERİNDE

TARHAN FARKINDALIK SEMİNERİNDE

KIBRIS/STAR

Akademi Kıbrıs Gelişim Platformu'nun her yıl organize ettiği farkındalık seminerleri ve sertifika programlarının üçüncüsü Yakın Doğu Üniversitesi'nde yoğun bir katılımla başladı.

 


Seminer kapsamında NPİSTANBUL Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan da eğitim verecek…

Akademi Kıbrıs'ın bireysel gelişim ve farkındalık yaratmaya yönelik seminerler dizisi geçtiğimiz gün başladı. Seminerlerle ilgili olarak TAK Haber Ajansı'na yazılı bir açıklama yapan Gelişim Platformu Eğitim Sorumlusu Mehmet Kaysı, farkındalık seminerlerinin ada için artık bir marka haline geldiğini ve KKTC'nin en prestijli sertifika programı olduğunu söyledi.

Bu yıl katılımcılardan gelen yoğun talep üzerine bu programı düzenleme kararı aldıklarını ifade eden Kaysı, programın 8 hafta boyunca devam edeceğini ve alanında uzman 16 akademisyen tarafından eğitimlerin verileceğini bildirdi.

'10 AYRI DALDA SERTİFİKA VERİLECEK'

Derslerin hafta sonunda Yakın Doğu Üniversitesi'nde yapılacağını ve bu yıl farklı bir metot uyguladıklarını ifade eden Kaysı, seminerlere katılan kursiyerlere 10 ayrı dalda sertifika verileceğini söyledi. Kaysı seminerlerin içeriğinin ağırlıklı olarak kişisel gelişim dersleri olacağını da kaydetti.

KENDİ ALANINDAKİ 'EN'LERDEN HER YAŞTAN KATILIMCIYA EĞİTİM

"Bu yıl akademik kadromuza Prof. Dr. İlber Ortaylı, Prof. Dr. Mehmet Altan, İş adamı Ali Ağaoğlu, THY Genel Müdürü Temel Kotil, TRT (e) Ana Haber Spikeri Cahit Maaç,

Prof Dr. Nevzat Tarhan, Tika Başkanı Musa Kulaklı kaya gibi birçok ünlü isim katılacak" diyen Kaysı, sertifika töreninin ise şu an ismini vermek istemedikleri Türkiye'den üst düzey bir bakanın katılımı ile gerçekleşeceğini ifade etti. Açıklamada ayrıca seminerlere her yaştan vatandaşın katılabileceği ve hiçbir koşul aranmadığı sadece vatandaşların www.akademikibris.com adresinden online kayıt yaptırmaları gerektiği ifade edildi.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al