Tarhan, 'Bilinçli Aile Olmak' kitabını imzaladı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan yeni çıkan “Bilinçli Aile Olmak” kitabını TÜYAP’ta imzaladı.

Tarhan, 'Bilinçli Aile Olmak' kitabını imzaladı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan yeni çıkan “Bilinçli Aile Olmak” kitabını TÜYAP’ta imzaladı.

nevzat_tarhan_kitap_fuari nevzat_tarhan_kitap_fuari1Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu yıl İstanbul TÜYAP’ta bu yıl 33’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Kitap Fuarının son gününde okurlarıyla buluştu. Son çıkan “Bilinçli Aile Olmak” isimli kitabını okurlarına imzalayan Tarhan’a ilgi yine yoğundu. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan geleneği bozmadı bu yıl da TÜYAP Kitap Fuarı’nda okurlarıyla bir araya geldi. 33’üncü Uluslararası Kitap Fuarı son gününde Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı okurlarıyla buluşturdu. Tarhan okurlarına sürpriz yaparak yeni çıkan “Bilinçli Aile Olmak” kitabını okurlarına imzaladı. Kaleme aldığı kitaplarıyla okurunun beğenisini kazanan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ilk olarak TİMAŞ Yayınlarının standında kitaplarını imzaladı. Tarhan’ın son çıkan “ Bilinçli Aile Olmak” kitabı okurun yoğun ilgisini çekti. İmza sırasında Tarhan, okurlarıyla uzun uzun da sohbet etti. Kendisine sevgi gösterisinde bulunulan okurları Tarhan ile fotoğraf da çektirmeyi de ihmal etmedi. Yaklaşık 1 saat Timaş Yayınları standında kalan Tarhan daha sonra Nesil Yayınları standına geçti. Burada da yoğun ilgiyle karşılanan Tarhan, Nesil Yayınlarından çıkan kitaplarını da okurları için imzaladı.
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Randevu Al