Tarhan Beyazıt Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluştu

Bu yıl 31’incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı yine önemli yazarları ağırladı. Bu önemli organizasyonda Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan da okurlarıyla buluştu.

Bu yıl 31’incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı yine önemli yazarları ağırladı. Bu önemli organizasyonda Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan da okurlarıyla buluştu.

Yoğun ilgiyle karşılanan Tarhan kitaplarını imzaladı, okurlarıyla uzun uzun sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Tam 31 yıldır bir Ramazan geleneği olarak devam eden Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı bu yıl yine Beyazıt Meydanı’nda okurları misafir ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ'nin katkılarıyla gerçekleştirilen Fuar da hemen her gün birkaç yazar okurlarıyla buluşuyor. Toplumsal, siyasal ve psikoloji alanlarında bir birinden değerli kitapları okurlarına sunan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da oradaydı. Rektör Tarhan Timaş Yayınları’nın  düzenlediği imza gününe katıldı. Fuar alanı Timaş standında gerçekleştirilen imza programında Tarhan’a ilgi yoğundu. Öyle ki Stant önünde zaman zaman uzun kuyruklar oluştu. Kimi kendine, sevdiklerine birer kitap imzalattı, kimi de uzun uzun yazar Tarhan’la sohbet etti. Yaklaşık 2 saat süren imza töreninde kimileri de Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile fotoğraf çektirdi. Haber-Fotoğraf Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al