TARHAN 45 DAKİKADA

TARHAN 45 DAKİKADA

Türkiye'nin ilk Nöropsikiyatri Hastanesi olan NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nin Yönetim Kurulu ve İDER İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan bugün saat 13.00-14.00 saatlerinde TRT ekranlarında olacak.

TRT Haber’de Hülya Hökenek’in sunduğu 45 Dakika programına konuk olacak olan Tarhan, son günlerde yaşanan siyasi olayları anlatacak.

Tarhan, Ümit Boyner bu günlerde emekli bir generalle konuştu mu?, TÜSİAD Başkanının  Zaman gazetesindeki röportajında “Anayasanın değiştirilemez maddeleri olmamalıdır?” beyanı ve Diyarbakır’da BDP’lilerle halay çekmesi olgusu, Üniversite öğrencilerinin yumurta atması ve yaşanan diğer olayları değerlendirecek.

Hülya Hökenek’in sunduğu 45 Dakika’da her gün TRT ekranlarında…

Merak edilenler Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la  45 Dakika'da masaya yatırılacak...


 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al