Şükretmenin iyileştirici gücü

Hastalığınızın artık gittiğini ve tamamen sağlıklı olduğunuzu bilseniz ne yapardınız? Teşekkür eder, şükrederdiniz değil mi? İşte şükretmenin iyileştirici gücü.

Şükretmenin iyileştirici gücü

Hastalığınızın artık gittiğini ve tamamen sağlıklı olduğunuzu bilseniz ne yapardınız? Teşekkür eder, şükrederdiniz değil mi? İşte şükretmenin iyileştirici gücü.

Gözlerinizi kapatıp, tüm kaslarınızı baştan aşağı rahatlatın ve gevşeyin. Sonrada hastalığınızı giderken görün, onunla vedalaşın ve sağlığı tüm bedeninizde hissedin. Kendinizi neşeli, sevinçli hissedin.'' Şükürler olsun, teşekkürler olsun ki iyiyim '' diye olumlamanınız yapın.

DEPRESYONDAN KURTULUN

Bu egzersizi her gece uyumadan önce ve sabah ilk gözlerinizi açtığınız anda yapın. Gün içinde de olumlamanızı tekrarlayın. Burada dikkat edilecek en önemli şey hastalığa değil sağlıklı olma haline odaklanmaktır. Böylelikle bilinçaltınıza yavaş yavaş ne istediğinizin mesajını yollayacaksınız. Ve içinizdeki bilinç nasıl ana rahminde tüm bedeninizi inşaa ettiyse, o bilgelikle vücudunuzdaki gerekli tamiratı yapabilecektir. MİLLİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Hayatın deneyleri ve darbeleri bazılarımızı olgunlaştırır, bazılarımızı imha eder. Herkes iki yoldan birini seçmek zorundadır. Ya olgunlaşacağız ya da
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Randevu Al