Spor salonuna sadece spor için gitmiyoruz!

Spor salonuna gidenler arasında yapılan araştırmalar her 3 kişiden birinin spor yaparken bir damla bile terlemediğini gösteriyor.

Spor salonuna sadece spor için gitmiyoruz!

Spor salonuna gidenler arasında yapılan araştırmalar her 3 kişiden birinin spor yaparken bir damla bile terlemediğini gösteriyor.

sporSpor salonuna kaydolanların çoğu yeni biriyle tanışmak veya arkadaşlarla eğlenmek amacını taşıyor. %25 spor aletlerinin yanına bile yaklaşmıyor. Sadece saunadan faydalanmakla yetiniyor. %10’u sadece havuza girerken %5’i maçları izlemek için spor merkezine gidiyor. %13 ise kayıt olup paranın tümünü yatırmasına rağmen kapısından bile girmiyor. Spor salonuna giden kadınların büyük kısmı terlemek istemiyor. Makyaj yaprak gidiyor ve etkilendikleri kişiyi görmek için spor salonuna gitmeyi aksatmıyor. Bu istatistiklere bakıldığında yalnızca çok ufak bir grup gerçekten spor yapmak için spor salonuna gidiyor. MİLLİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Uzmanlara göre patolojik (takıntılı) aşk, alkolik olmak ya da kumarbazlık gibi hastalık sayılabilecek bir psikolojik problem.
  • Randevu Al