Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle düet yaptı.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle

Türkiye’de neredeyse bütün dizilerinin müziklerini yapan Toygar Işıklı, Üsküdar Üniversitesinde öğrencilerle buluştu. Işıklı öğrencilerle düet de yaptı.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerleSağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü’nün desteği ile Müzik Kulübünün düzenlediği “Toygar Işıklı ile Söyleşi” programı Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi Emir Nebi konferans salonunda gerçekleşti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen söyleşide, öğrenciler ismi her yerde olan ancak çok göz önünde olmayan Işıklı’yı yakından tanıma imkânı buldu.

Işıklı’ya ilgi ise oldukça yoğundu.

Öğrencilerin merak edilen sorularına samimiyetle cevap veren Toygar Işıklı, canlı performans da sergiledi.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle 2Işıklı son albümünden seslendirdiği şarkılarıyla öğrencilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Işıklı, programda öğrencilerle de düet yaptı. Müzik Kulübünden öğrencilerle Aşık Veysel’in bilinen eseri “Uzun İnce Bir Yoldayım” çalışmasını seslendirdi.

Oldukça eğlenceli geçen programda sanatçı Işıklı’ya plaket takdim edilirken, programın sonunda öğrenciler Işıklı ile toplu fotoğraf çektirdi.

Sanatçı Toygar Işıklı Üsküdarlı öğrencilerle 3

Haber: Furkan Bayezit
Fotoğraf: Emrullah Buruk

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Türkiye genelinde 7 bin 140 kişinin katıldığı çalışma ilginç sonuçlarıyla dikkat çekti. Araştırmaya göre gençler ve kadınlar daha yalnız.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010 ile 2015-2022 dönemleri Birleşmiş Milletler (BM) Uyuşturucu Kontrol Kurulu Üyesi ve önceki Başkanı P
  • Aileler Üniversitede Projesi, pilot uygulamanın ardından kapsamı genişletilerek “Kişilerarası Şiddetin Önlenmesi: Saydam Bakış” projesi ile Pendik ilç
  • Evliliğin gençler için ne ifade ettiği sorusuna katılımcı ülkeler genelinde yarıdan fazla katılımcı %58.6 oranla “Mutlu bir beraberlik” cevabını verdi
  • Üsküdar Üniversitesi araştırmacıları G20-N20 Konferansında çalışmalarını anlattı.
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Randevu Al