Saba Tümer'de Takıntılar Konuşuluyor

Saba Tümer'de Takıntılar Konuşuluyor

Hafta içi her akşam Saba Tümer'in saat 23.00 te Habertürk Tv de sunduğu 'Saba Tümer ile Bu Gece' programına iki psikiyatrist konuk oluyor.


Günün en sıcak gelişmeleri, gündeme damgasını vuran haberler ve gözden kaçan tüm detaylar “Saba Tümer ile Bu Gece”de ekrana geliyor. Günlük hayatı zehir eden, yaşanmaz kılan ‘Takıntılar’ konusunun ele alınacağı programda ‘Dünyada Yeni Psikiyatrik Gelişmeler’ de ele alınacak. Temizlik takıntıları, biriktirme takıntıları, simetrik takıntılar, cinsel takıntılar, dini takıntılar gibi pek çok saplantı ve zorlantının konuşulacağı programın konukları Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Dr. Oğuz Tan.

Takıntı nasıl bir hastalık, eşlik eden başka hastalıklar var mı, takıntı hastası kendisinin farkında mıdır, takıntı hastalarının yalınlarının çektiği zorluklar gibi merak edilen pek çok sorunun cevabını bulacağı ‘Saba Tümer ile Bu Gece’ saat 23:00’de canlı olarak ekrana gelecek.
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al